Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Devamında hangi hataları yapmamamız gerekir...

Fazla derinlere inip kurcalama yeter :) Şaka bir yana bir şeyi yapmadan yorumları iyice oku ve öyle başla. Bunun dışında emin olmadığın ayarların default değerlerine dokunma. Birde laptopun kendisi ve pili sağlam olsun. Kodlama sırasında iş yarıda kalırsa ECU üzerinde kalıcı hata bırakabilir.

Genel bir not: asla bunları yapan birisi olduğunu yetkili servise söyleme. O andan itibaren aracın motoruna sinek kaçsa, senden bilirler :)

en sonunda banada aldırtacaksınız şu kablodan..

en sonunda banada aldırtacaksınız şu kablodan..

Durduğun hata :) Al buradan gitsin. Kapıya kadar PTT teslim ediyor. Yazılandan 5 kuruş fazla vermezsin.

Fakat öyle hergün yeni bir özellik eklenecek bir durum olmadığından, satın almak yerine bir tanıdığın ile hallet derim. İşin bitince yıllarca bir köşede bekler.

Durduğun hata :) Al buradan gitsin. Kapıya kadar PTT teslim ediyor. Yazılandan 5 kuruş fazla vermezsin.

Fakat öyle hergün yeni bir özellik eklenecek bir durum olmadığından, satın almak yerine bir tanıdığın ile hallet derim. İşin bitince yıllarca bir köşede bekler.

Aldım Vallaha kredi kartındanda ödedim inşallah getirirler :D

Aldım Vallaha kredi kartındanda ödedim inşallah getirirler :D

Anlaşıldı arabanın beynini yiyeceksin:) puhahapuhaha
Sende bu yörük inadı varken o arabanın ne kadar özelliği var hepsini açarsın oda yetmez ekstRa özellik yüklemeye kalkarsın gardaş..Eeee ne diyelim hayırlı olsun..Yap bakalım bizde nimetlenelim:)

Evet aracınızda açılabilir :) hatta var mı bilmiyorum ama, tırların yanından geçerken ufak bir savrulma oluyor, onu kesen özellikte açılabilir. direksiyonu düz tutmaya yarayan sistem. hızlı kalkışlarda direksiyonun sağa sola yalpalanmasını engelleyen, yüksek süratte lastik patlasa bile düz gitmesine yardımcı olan bir sistem.

buda aktif hali

https://www.youtube.com/watch?v=wybSpi_IVdQ

Cidden varsa bunu açmak çok iyi olacaktır. Bir nevi güvenlik donanımı gibi bir şey bu neden aktif etmezler ki? Bunu nerden ayarlıyorsak rica etsem yolunu yazılı olarak alabilirmiyim :D
Bu zamana kadar yaptıklarım:
Park sensörünün teyipte görünmesi
Sisler açıkken selektör yapıldığında sislerinde ters orantılı olarak sönüp yanması
Sesli komut tuşunun Mute olarak ayarlanması
Yağmur yağdığında camların sunroofun kapanması ekranda özellik aktif oldu ama bir türlü aktif edilemiyor. Bununla ilgili fikrin varmı?
Geri viteste sağdaki aynanın aşağıya bakması ayarlandı ama sanırım donanım gerektiriyor, aktif olmadı.
Arkadaşın aracında kapılar açılıp kilitlendiğinde onay sesinin gelmesi ayarlandı.
Ve bugün gelen kablomla yapılmadığı söylenen 2012 model aracımda Staging (welcome mode) aktif ettim, oldu :D
Bide konfor sinyali sayısını 5' çıkardım.
Bu araçta daha kurcalanıp yapılabilecek bir şeyler varsa paylaşımları bekliyorum yoksa kurcalaya kurcalaya bozabilirim bir yerleri :D

Sende bu yörük inadı varken o arabanın ne kadar özelliği var hepsini açarsın oda yetmez ekstRa özellik yüklemeye kalkarsın gardaş..Eeee ne diyelim hayırlı olsun..Yap bakalım bizde nimetlenelim:)

Bende kaplıları açınca sisler yansın istiyorum :)

Gardaş Kurda sormuşlar neden Kafan bozuk diye bi Vag-Comum bile yok demiş :eek:key:

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Geri
Üst Alt