Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

FR Coming Home Davası (Sellektörsüz)

Aslında teknik olarak mümkün. Sadece doğru ilişkilendirmeyi yapabilmek kazım :)

coming home da far yerine sis yanacak hatta yanlışkıla yaptı bi arkadaş bunu düzeltene kadar bayağı bir uğraştı ama öyle her kapı açılışında da olmaz..

coming home da far yerine sis yanacak hatta yanlışkıla yaptı bi arkadaş bunu düzeltene kadar bayağı bir uğraştı ama öyle her kapı açılışında da olmaz..

Kapıları açtıgımda sizdeki olayı bende sislere yapsınlarda niye düzeltmeye ugrastı negüzel işte onu anlamadım Neyse çöllü halleder artıkınnn :)

Kapıları açtıgımda sizdeki olayı bende sislere yapsınlarda niye düzeltmeye ugrastı negüzel işte onu anlamadım Neyse çöllü halleder artıkınnn :)

kapıları açınca sislerin yanması için aracınızda far sensörü bulunması lazım. Eğer varsa, vcds ile central elektrik 09 - coding 07 - long coding helper a tıklayarak bytelar arasında gezinin, birinde leaving home via fog lights gibi bir seçenek var. onu aktif yaptığınızda leaving home sislere taşınıyor. ama coming home için bişi diyemem. oluyo muydu hatırlamıyorum çünkü. ayrıca far sensörü yoksa bile leaving home'u sislere aktarabilirsiniz, araçtan inerken selektör attığınız zaman sisler yanık kalır.

Cidden varsa bunu açmak çok iyi olacaktır. Bir nevi güvenlik donanımı gibi bir şey bu neden aktif etmezler ki? Bunu nerden ayarlıyorsak rica etsem yolunu yazılı olarak alabilirmiyim :D
Bu zamana kadar yaptıklarım:
Park sensörünün teyipte görünmesi
Sisler açıkken selektör yapıldığında sislerinde ters orantılı olarak sönüp yanması
Sesli komut tuşunun Mute olarak ayarlanması
Yağmur yağdığında camların sunroofun kapanması ekranda özellik aktif oldu ama bir türlü aktif edilemiyor. Bununla ilgili fikrin varmı?
Geri viteste sağdaki aynanın aşağıya bakması ayarlandı ama sanırım donanım gerektiriyor, aktif olmadı.
Arkadaşın aracında kapılar açılıp kilitlendiğinde onay sesinin gelmesi ayarlandı.
Ve bugün gelen kablomla yapılmadığı söylenen 2012 model aracımda Staging (welcome mode) aktif ettim, oldu :D
Bide konfor sinyali sayısını 5' çıkardım.
Bu araçta daha kurcalanıp yapılabilecek bir şeyler varsa paylaşımları bekliyorum yoksa kurcalaya kurcalaya bozabilirim bir yerleri :D

TSC,steering assist 44 - adaptation 10 - seçenekten TSC yi seçip 1 i seçiyorsunuz. test deyip save diyorsunuz. 1 miydi tam hatırlamıyorum ufak sarı ekranın çıkmasını bekleyin.
Ayrıca aynı menüde DSR var o da aktif değilse aktif edin. direksiyon yardımcısı :)

kapıları açınca sislerin yanması için aracınızda far sensörü bulunması lazım. Eğer varsa, vcds ile central elektrik 09 - coding 07 - long coding helper a tıklayarak bytelar arasında gezinin, birinde leaving home via fog lights gibi bir seçenek var. onu aktif yaptığınızda leaving home sislere taşınıyor. ama coming home için bişi diyemem. oluyo muydu hatırlamıyorum çünkü. ayrıca far sensörü yoksa bile leaving home'u sislere aktarabilirsiniz, araçtan inerken selektör attığınız zaman sisler yanık kalır.

Muratcım Kaan'ın araba style sensör neyim yok gardaş..aynı benimkinden...Selamlıyor bizi başkada bi cacık yok:)

Ulvim açıklamış:) ama bilgi için teşekkür ederim neymiş bu far sensörü arkadaş :)

Hobi olarak yapıyorum, yani araçlarla çok ilgiliyim, severim de ilgilenmeyi. büyük merakım var, araştırmayı da severim. Aslen öğrenciyim, hukuk son sınıf öğrencisiyim
smile.gif
burda da çok basit birşey internette yazıyor elinizde olması gereken 1 kablo, 1 program, dikkat ve cesaret
biggrin.gif
sonra hepsi bir bir geliyor. forumlarda hepsinin nasıl yapılacağı yazıyor zaten.

Ben seni Chiptuning dükkanın falan var sanmıştım ya.. :) VCDS kablosunu nasıl temin edebiliriz? Benim de 'Leaving Home' aktif ama sanırım 'Coming Home' çalışmıyor..

Geri
Üst Alt