Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far buğu yapma (Cupra led far)

2 haftalık araç yav kardeşim yırtıcı olursan her türlü yürürsün işin peşini bırakma gerekirse mail at Yurt dışına müşteri ilişkilerine de yağdır mecbur değişecekler koskoca firma bir farın tatavasını çekecek firma değil bence

dostum valla çarşamba tekrar götürcem sadece hava kanalına baktırcam lastik kestirme işlemine kesin girmeyeceğim bakalık ne olcak tşk ederim yorumun için durumu burdan bildireceğim

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

2 haftalık araç yav kardeşim yırtıcı olursan her türlü yürürsün işin peşini bırakma gerekirse mail at Yurt dışına müşteri ilişkilerine de yağdır mecbur değişecekler koskoca firma bir farın tatavasını çekecek firma değil bence

bugün ispanyaya da yazdım bakalım ne diyecekler tşk ederim. bide bu yetmezmiş gibi far autodayken gündüz ledi yanıyordu havada güneş var ve kısa farlar yanıyor pişman oldum aldığıma bakalım daha neler çıkacak ? tşk ederim

Arka stoplardan kaynaklı olursa değiştiriyorlarda önlerde normal diyor servis

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bugün serviste randevu vardı buğu ile alakalı birde far Autoda durunca gündüz farlar yanıyordu. Götürdüm yapılan işlem Far havalandırmaları kontrol edildi, U şeklinde lastik havalandırmalaranın uçları açıldı.Aslında yaptırmayacaktım ama ileride yine olduğunda servis ve ispanaya bana , kontrol işlemleri henüz tamamlanmadı diyor.Bu yüzden lastik uçları açıldı umarım bidaha olmaz.Bilgi vereyim dedim

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar bugün serviste randevu vardı buğu ile alakalı birde far Autoda durunca gündüz farlar yanıyordu. Götürdüm yapılan işlem Far havalandırmaları kontrol edildi, U şeklinde lastik havalandırmalaranın uçları açıldı.Aslında yaptırmayacaktım ama ileride yine olduğunda servis ve ispanaya bana , kontrol işlemleri henüz tamamlanmadı diyor.Bu yüzden lastik uçları açıldı umarım bidaha olmaz.Bilgi vereyim dedim

Sorun devam ediyor arkadaşlar.Servise, Seata ve ispanyaya yazdık bakalım ne olacak.

Trakya da günay arkadaşımız var tek farını 4 defa yeni ile değiştirdiler olmadı şans sanırım

Başlığı açalı neredeyse bir sene oldu veeee kışın gelmesi ile yine buğu yaptı :) sanırım bir zararı yok olursa da zaten servisi ayağa kaldırırım :)

arkadaşlar daha öncede yukarda yazmıştım aldığım ilk (1,5 aylık) günden beri uğraşıyorum arabadan soğudum Farları doğuş dün garanti kapsamında değiştirdi aldım eve geldim eskisinde köşelerde buğu vardı yenisinde farın nerdeyse yarısı buğu bakalım ne olcak? SEAT TÜRKİYE ayıplı mal satıyor.Büyük heveslerle aldığım aracımdan soğudum.Almayın arkadaşlar paranıza yazık gidin fiat alın , reno alın

14d893b79006f516f22f0cb2828faf46.jpg

010e35f98be95a82bc1cbbadfad59907.jpg

Qranimo
öncelikle buna alışmanızı temenni ederim çünkü bi kurtuluşu yok benım ve kanaralp arkadaşın da nerdeyse bi senedir uğraşıyoruz ama bi netice olmadı o yüzden görmemeye çalışın doğuşla da konuştum kavgalarda edildi ama led olan farlarda oluyormuş denen bu audide wv de yada diğer markalarda neden olmuyor deyince ses edemiyorlar onlarda öyle bunlarda böyle deyip kestirip atıyorlar kısacası demem o ki görmezden gelin bi netice vermiyor değişimler yada uğraşmamız araçlar satıldıktan sonra arkasında pek duran yok zaten :(

Ekli dosyalar

• IMG_9656.JPG
    IMG_9656.JPG
    1.1 MB · Görüntüleme: 27
  • IMG_9655.JPG
    IMG_9655.JPG
    1.3 MB · Görüntüleme: 27
Geri
Üst Alt