Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Far buğu yapma (Cupra led far)

AYNI SORUN SEAT IBIZA 1.2 STYLE PAKETTE MEVCUT SERVISE GITTIM GOSTERDIM KRONİK BIR HASTALIKMIS EE DEDIM NEYAPACAGIZ SERVISTE BANA YA BOYLE BINECEKSINIZ SIS FARLARINIZI ACIP BUHULASMA GIDENE KADAR KULLANACAKSINIZ YOKSA BIZE GETIRIP BURADA SOKUP SANDALYE UZERINDE KURUTACAGIZ :) YANI ANLAYACGINIZ COK PROFESYONELLER :)

Çözüm yok. Bunu yazmakla çözüme ulaşmışlar yani...

6e0917b17ed93c8b2401f7e29b37affc.jpg
9c81db1e7bd78c68336e8580063c4337.jpg

Bu kış tüm farlarda buğulanma oldu benim. Bence farların içinde su oluşmasını önlemek için yapılmış birşey bu. İçinde su birikmedikten sonra sorun olacağını sanmıyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba bende 2 hafta önce doğuş çankaya dan yeni leon style aldım akşamına farlarda buğu özellikle sol tarafta , hemen servisi aradım getirin dedi götürdük dıştan baktı malumunuz kitapçıkta yazanı söyledi. bidaha olursa olduğu zaman getir dedi.sonra seat tr aradım randevu verdiler servise götürdüm bakıldı fiziki bişey gözükmüyor dediler. değişim için garantiye yazıldı sağolsun yetkili uğur bey çok ilgilendi. garantiden gelen cevap; hava kanallarına bakın eğer normalse lastikten biraz açın. bende itiraz ettim doğuştan bi bayanla epey tartıştık. normal diyorsunuz yazı verin dedim vermediler sesinizi kayıt edeyim dedim ettirmedi o şekilde sonlandı konuşma. tekrar aradılar özür mahiyetine araca denilen talimatlarının uygulanmadığı taktirde değişim olmayacağını söyledi. çarşamba günü yine götürcem bakalım ne olacak yorumlarınızı beklerim arkadaşlar

68971e65832083c34f615551a13b764e.heic

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

@Qranimo Bence kesinlikle normal bir durum değil. eski araçlarım 2012 style ibiza ve 2014 mk3 leon fr hiç böyle bir durumla karşılaşmadım. sadece şuan ki arabamda yaşıyorum. onunda problem olmadığını söylediler. uğraşmaya dermanım yok açıkcası :)

Merhaba bende 2 hafta önce doğuş çankaya dan yeni leon style aldım akşamına farlarda buğu özellikle sol tarafta , hemen servisi aradım getirin dedi götürdük dıştan baktı malumunuz kitapçıkta yazanı söyledi. bidaha olursa olduğu zaman getir dedi.sonra seat tr aradım randevu verdiler servise götürdüm bakıldı fiziki bişey gözükmüyor dediler. değişim için garantiye yazıldı sağolsun yetkili uğur bey çok ilgilendi. garantiden gelen cevap; hava kanallarına bakın eğer normalse lastikten biraz açın. bende itiraz ettim doğuştan bi bayanla epey tartıştık. normal diyorsunuz yazı verin dedim vermediler sesinizi kayıt edeyim dedim ettirmedi o şekilde sonlandı konuşma. tekrar aradılar özür mahiyetine araca denilen talimatlarının uygulanmadığı taktirde değişim olmayacağını söyledi. çarşamba günü yine götürcem bakalım ne olacak yorumlarınızı beklerim arkadaşlar

2 haftalık araçta böyle birşey olsa şahsen sizin kadar sakin duramayabilirdim, şahsi görüşüm bu buğuyu yapmasının tek nedeni aracın yağmur veya yıkamayla beraber far içine 3-5 damla dahi olsa girmesidir, farın dışında fiziksel olarak birşey yoktur olmaz da lakin farın arkasındaki kapak yanlış takılmış-söküp takarken yanlış oturtulmuş ise en ufak yıkama vs de su girecektir ve içerde buğu yapacaktır. o buğu orda leke yapacaktır içeriyi pisletecektir, eğer ki camda birşey yoksa kabahat sizin diyeceklerdir arka kapağı açık bıraktınız vs diye.

2 haftalık araç yav kardeşim yırtıcı olursan her türlü yürürsün işin peşini bırakma gerekirse mail at Yurt dışına müşteri ilişkilerine de yağdır mecbur değişecekler koskoca firma bir farın tatavasını çekecek firma değil bence

2017 5D ibizada aynı sorun var. Çamurluğum işlem görmüştü işlem sırasında zarar verdiler sandım demek kronikmiş. Seat Erya'nın başına ekşirim hemen ben :)

Geri
Üst Alt