Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam gıtmıyor !!!

Görkem tespitin çok güzel yahu, bu tamponu satan servisler hiç bu tür olayları dikkate alıyor mu acaba? demekki orjinali değiştirmek yerine iyileştirmek çok daha mantıklı sonuçlar çıkartacak gibi.

yapma ya baski blata dunya para :) :)

yok hayir korkulucak bir masrafi yok ibizanin baski balatasi degistiginde ben 300 tl gibi bir rakkam wermistim ozel serviste vag gurubu ozel servisi yani isterseniz ozelden pm atabilirim yerini ya da numarasini gorusun

yok hayir korkulucak bir masrafi yok ibizanin baski balatasi degistiginde ben 300 tl gibi bir rakkam wermistim ozel serviste vag gurubu ozel servisi yani isterseniz ozelden pm atabilirim yerini ya da numarasini gorusun

cezmı abı saolsun yardımcı oldu kısa zmanda aksaraya gdıp trıgerde baskı balatada alıcam tsk ederm yardımların ıcın :)

Görkem tespitin çok güzel yahu, bu tamponu satan servisler hiç bu tür olayları dikkate alıyor mu acaba? demekki orjinali değiştirmek yerine iyileştirmek çok daha mantıklı sonuçlar çıkartacak gibi.

Cupra tampon ve onunla ilgili bi hız konusu vardı zamanında sonradan kitlenmişti sanki.. :)

dizel arabada bakım çok önemli, filtreler dizelde hıza daha çok etken, 1. vitesteyken aracın gaz vermeden gitmesi normal belki biraz rolantisi yüksektir, ama yağ, filtre, baskı balata, tampon bunların hepsi etken olabilir hızlanmada. 3. viteste aracın stop etmemesi sadece balatadan değil şanzımandanda olabilir sen düzgün bi servise götür kardeşim o arabayı.. volan baskı balata imalatı yapıyorum ben bi ihtiyaç olursa yardımcı olurum, yönlendiririm..

cordoba tdi var bendede hafif rampa aşağı 210 gördüm düzlükte hiç zorlanmadan 190ları görüyo

Aynı sorunu gorkem de yasamıstı sorunun nedenını soylemıstım :) Servıs cuprada ıntercoolerın nerde oldugunu 1.4 tdı da nerede oldugunu gozetmeksızın takar tamponu sonucta musterı ıstıyor bunu,zararı var mı yok yada bseyler etkıler mı umrunda olmaz.Yalnız suan konusu gecen arabada cooler sorun flan deıl adam 160 dan sonra araba gıtmıyor bagırıyor dıyor.Ayrıca dızel araba 3 de kalkar dıye bsye denılemez,kacıran balata ıyı tutan el frenı soz konusu oldugu surece arabayı 3 de kaldırdın mı oldugu yerde durur ama calısır aynı zamanda.Onu da gectım araba ust vıteslerden de zaten gıtmemeye baslar ve bunu bosa donen devırden anlayabılırsınız.Km saatı 160 gosterıp hala devır donmeye calısıyorsa araba balata kacırıyor demektır.Coolerın onunun kapalı olması sorunsuz arabada son hızda fark ettırır cunku o motorla 180-190 lara cıkmak zaten zaman alıyor ve bu zaman zarfı ıcınde turbo ısınıyor cooler sogutamıyor emmeden sureklı sıcak hava gırıyor.ama bu arabayı 160 lara cekmez

evet gercekten cok haklısın debrıyajdan supelenıyor bırtek ve kısa surede degıstırcem ama su yukarıda mustafa arkadsımızın yazdıgı degerler bana oldukca fazla geldı :s

Ben bılmem cordoba kullanıcısı degılım :)Bunda yol sartları herkesın arabasının kondısyonu buyuk etkendır.Burda zaten enteresan degerler soz konusu ben1.6 16V 118bg leonla 200 den sonra duvara carpıyodum :)

Geri
Üst Alt