Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Arabam gıtmıyor !!!

Degısık ya herkezın fıkrı neyse ben bır debrıyajımı degıstırıyım öle bakıyım sorun buyuk ıhtımal odur.

debriyajına baktırmadan değiştirme derim sonuçta az para değil ama yinede sen bilirsin intercoolerı soğuk hava alabileceği bir yere taşırsan yada oraya hava girişi sağlarsan sorunun çözülecek ayrıca şöyle düşün her halükarda intercoolerın kapalı yerde kalması sorun teşkil eder bu yüzden sen şimdi baskı balata değişsende yarın birgün intercoolerı hava alacak şekile sokman gerekecek çünkü turboya az ve sıcak hava gidecek o yüzden ilk önce onu yaptır ve sonra dene baktın hala gitmiyor git ozaman triger baskı balata ne varsa değiştir ama eğer sorun baskı balatadan değilse 200-300tl belkide daha fazlasını boşa vereceksin

debriyajına baktırmadan değiştirme derim sonuçta az para değil ama yinede sen bilirsin intercoolerı soğuk hava alabileceği bir yere taşırsan yada oraya hava girişi sağlarsan sorunun çözülecek ayrıca şöyle düşün her halükarda intercoolerın kapalı yerde kalması sorun teşkil eder bu yüzden sen şimdi baskı balata değişsende yarın birgün intercoolerı hava alacak şekile sokman gerekecek çünkü turboya az ve sıcak hava gidecek o yüzden ilk önce onu yaptır ve sonra dene baktın hala gitmiyor git ozaman triger baskı balata ne varsa değiştir ama eğer sorun baskı balatadan değilse 200-300tl belkide daha fazlasını boşa vereceksin

Gorkem ıntercoolerdan cıkan hava turboya gıtmez emme manıfolduna gıder,turboya hava fıltresı ıle soguk havayı her sekılde sokarsın zaten dogru Cai ile.Dedıgını yaptırması ıcın zaten sıs kapagını soksun denesın yeter ozellıkle bsey yapmasına gerek yok cooler ıcın.

yusuf ben pek soylenenlere ınanmıyorum sınfta bı arkadasım var 220 gormus 1.4 tsı ıle ben daha 190 goremedım :) rampa asaga sahınde gorur 200 :) fabrıka degerlerı nedır senın aracın

ya değişiyor bu olaylar bakımından motorun duruma göre vs vs..

benim eski 1.4 TSI 225 km görüyordu bu makyajlı leonum ise 195 max. görüyor mesela.. :S

herhangi bir sensör...bozuk olabilir...

elbette baskıda kaçırıyor olabilir..ama...gereksiz yere indirmek de saçma olur...

Sensor arızası kendını her devırde bellı eder zaten

ya değişiyor bu olaylar bakımından motorun duruma göre vs vs..

benim eski 1.4 TSI 225 km görüyordu bu makyajlı leonum ise 195 max. görüyor mesela.. :S

Makyajlı kasanın vites oranları daha uzun diyodu Alp.
O yüzdendir belki.

bence normal bir durum.150 den sonra yavaş yavaş artıyor hız.ben bunu denedim.sanki 150 ye gelince araba sabitleniyor gibi oluyor ama bir süre sonra 180 e geldiğimi gördüm.araçta 5 kişi vardı ve klima açıktı.bence bir sorun yok aracında.

bence normal bir durum.150 den sonra yavaş yavaş artıyor hız.ben bunu denedim.sanki 150 ye gelince araba sabitleniyor gibi oluyor ama bir süre sonra 180 e geldiğimi gördüm.araçta 5 kişi vardı ve klima açıktı.bence bir sorun yok aracında.

aynı sekılde denemıstım bende 1 ay once 5 kısıydık duzlukte 170 afıf egımde 180 lerı gecıyordu yol bıttı. ama sımdı aynı performansı alalmıyorum araba bagrıyor ama gıdemıyor sankı bısey tutuyor aracı:)

aynı sekılde denemıstım bende 1 ay once 5 kısıydık duzlukte 170 afıf egımde 180 lerı gecıyordu yol bıttı. ama sımdı aynı performansı alalmıyorum araba bagrıyor ama gıdemıyor sankı bısey tutuyor aracı:)

ben geçenlerde denedim şöyle bi bana da gitmiyo gibi geldi bastım biraz 160 ta rampada tıkandı :) 180 e falan ulaşması için sanırım bi 5-10 dk gitmek gerekiyor puhaha

Geri
Üst Alt