Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ocak pazar günü saat 13.00 Go kart organizasyon listesi..

beyler şu işin sonucunu açıklayın artık kim birici oldu hangi takım bilelim barış ulvi hadi :ferrari

Pasa kardesim ilk once 10 kişilik gruplar halinde yarisildi ve her grubun ilk 3 e girenlerinden 9 kişilik final yarısı yapıldı ve 1lik [MENTION=1159]ghostrider[/MENTION] Emre kardeşimizin oldu..

ooo tebrik ederiz o zaman emreyi hediyesinide aldımı sen kaçıncısın

ooo tebrik ederiz o zaman emreyi hediyesinide aldımı sen kaçıncısın

Ben 3cu grup ile yarıştım Ankara ekibinden Sertaç redline alkolik redline Çöllü ssboy Aykut abi gfxstyle(onur) leo 54(Burak) vardı..kaza yapanlara falan biz tur bindirdik ama bir hata oldu nasıl olduysa tür yiyenler ilk 3 de idiler puhahapuhaha..Hal boyle olunca finale Aykut abi onur ve ssboy Serdar kardeşimizi finale yolladık..

Ben 3cu grup ile yarıştım Ankara ekibinden Sertaç redline alkolik redline Çöllü ssboy Aykut abi gfxstyle(onur) leo 54(Burak) vardı..kaza yapanlara falan biz tur bindirdik ama bir hata oldu nasıl olduysa tür yiyenler ilk 3 de idiler puhahapuhaha..Hal boyle olunca finale Aykut abi onur ve ssboy Serdar kardeşimizi finale yolladık..
saglık olsun zaten eminin kadir gelene kadar alkolik olmuştur o degillde ali abi naptı cubrayla yapamadıklarını yaptımı

Beklenmedik misafirler dogum gunumu kutlamak icin baskin yaptilar.. Tam cikarken basildim. Gelmeyi cok istemistim halbuki.. Ozur dileriim butun arkadaslardan..

Kardeşim sen burda bana iyimi yazdın kötümü anlamadım:)

saglık olsun zaten eminin kadir gelene kadar alkolik olmuştur o degillde ali abi naptı cubrayla yapamadıklarını yaptımı
tam tersi paşam go kartla yaptıklarımı cuprayla yapsam ohoo acayip yanlıyo bi yandanda şans işi kimi arabalar daha iyi gaz yiyordu kısmet aynı düzlükte güya aynı güce sahip araçlar ama biri diğerinin arkasında kalıyor ama çok zevkliydi maksat beraber olmak yarışma bahane bu arada mehmet igcinin herkese selamı var turp gibi maşallah

Ali abi direk final ekibine katıldı ama 2 tür bindirdiler puhahapuhaha
yavaş gel duvicim 1 tur yedim ben oda benden önce start alanlardan 6.cepten çıktım 5.oldum, üstelik arabaya hiç alışmadan direk final gurubuna katıldım

Geri
Üst Alt