Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ocak pazar günü saat 13.00 Go kart organizasyon listesi..

Yok abicim seninde zaten ilk açıklamada ismin yoktu ki zaten ilk üçe giren arkadaslar kendileride biz tür yedik diye ikrar ettiler bir hata vardı..Seninkini çözdük dereceni teslim ettik ama maksat eğlenmek oldugundan kimse problem ermedi..sıralamayı ölçen cihazları olmadıgı icin farazi yorumlarda bulunuyoruz abicim...yoksa sana kötü yazmak ne haddimize..
Ulvicim tabiki amaç eğlenmek çok ta güzel bir geçirdik tekrar hepinize teşekkür ederim bir de şu ağrılar olmasa :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
Ulvicim tabiki amaç eğlenmek çok ta güzel bir geçirdik tekrar hepinize teşekkür ederim bir de şu ağrılar olmasa :)

Eyvallah abi..Hepimiz ham'ız direksiyonlar arabayı yolda tutmak felan farkında olmadan yoruyor abi..normal dinlenmek lazım..

gelen herkesin ayağına sağlık keyifli bir gün geçirdik bayağı kalabalık oldu imzamızı attık scw olarak yine helaaaaal bu arada şunu unutmayalım birinci olan emre 70 kilo civarı serkan reis keza daha hafif aykut ben barış 90 üstü var altı yok ama yinede gösterdiği perfırmanstan dolayı emreciğimi tebrik ediyorum nede olsa bana kardeş getiriyo kırmızııııııııııııı

güzel vede keyifli bir gün oldu benim için güzel bir scw klasiğiydi ilk yarışta 1.lik güzeldi lakin finaldede 9 .startla başalayıp 2. olabilmekte hiç fena değildiki kullandığım araç standart özellikte olduğunu düşünürsek:seat

gelen herkesin ayağına sağlık keyifli bir gün geçirdik bayağı kalabalık oldu imzamızı attık scw olarak yine helaaaaal bu arada şunu unutmayalım birinci olan emre 70 kilo civarı serkan reis keza daha hafif aykut ben barış 90 üstü var altı yok ama yinede gösterdiği perfırmanstan dolayı emreciğimi tebrik ediyorum nede olsa bana kardeş getiriyo kırmızııııııııııııı

Abim öncelikle iyi dileklrin için teşekkür ederim am şunuda belirtmek isterim ben 70 kg civarı değil tamı tamına 87 kiloyum :)saygılar

Geri
Üst Alt