Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

20 Ocak pazar günü saat 13.00 Go kart organizasyon listesi..

Gelen herkesin ayağına sağlık, benim için güzel bir buluşma olmadı ama o arabayla düzlükte ölümüne basmak gibisi yok arkadaş.:) :ferrari

Ben 3cu grup ile yarıştım Ankara ekibinden Sertaç redline alkolik redline Çöllü ssboy Aykut abi gfxstyle(onur) leo 54(Burak) vardı..kaza yapanlara falan biz tur bindirdik ama bir hata oldu nasıl olduysa tür yiyenler ilk 3 de idiler puhaha..Hal boyle olunca finale Aykut abi onur ve ssboy Serdar kardeşimizi finale yolladık..
Harbiden haa puhaha

guzel bır gun ve guzel bır yarıs tı !! ancak unutulmaması gereken bı sey var go kart carpısan araba degıldır ozellıkle serkan reıs bunu duysun 1 cılıgımı carparak savurarak aldı !! dıger konuya gelırsek gunun sampıyonu gerek kullanım gerek yanlamalarıyla emre !!! ben fınale kendı ıstegımle katılmadım cunku bastan da bır kez bındım ve cok yoruldum her yerım agrıdı ..bu arada dönüş yolunda yılmaz kaptan ve mercedes lı arkadasımız !! yaptıgınız hıc hos degıl :) yavas araba kullanın :)!! herkese tesekkurler

Geri
Üst Alt