Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15 Bin Bakımında Ceza

Öncelikle selamlar herkese.

Seat ibiza 2016 aracim var. 29 agustosta 15 bin bakımina sakarya öztürklere götürmüstüm. Bir ay sonra bugün arabamın sehir içinde bir yerde 141 km ile radara girdiğini gördüm. Araştırdıgımda serviste biraktigim gun yendigini gordüm. Biz arabamizı baksinlar diye birakmisiz adamlar alip sehir icinde 141 km hiz yapmislar akil alir gibi değil.

Şimdi benim sizlerden ricam bu durumu seati arayip mi bildireyim önce veya direk oztürklere mi gideyim ne önerirsiniz bana?

Saygılar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
enteresan gercekten...belgelerle tarıh ispatı yaptıktan sonra sorun cıkcanı sanmıom

İyi aksamlar bu konu hakkında daha tecrübeli abilerim fikir verecektir ama bana kalırsa bu büyük bir olay gerekirse mahkemeye bile gitmelisiniz o kişi o hızı yaptıysa bir kaza yapıp başka birine de zarar verebilirdi diye düsünüyorum şahsen başima gelse o servisi ayağa kaldırırdım

Sen yaparsin kardas.sen ki cekici aracin altini bi yere vurmus mudur diye sanayii sanayii gezen geceleri uykulari kacan adamsin.hatta senin seatina bir zarar gelsin.bütün seatlari ülkeden toplatirsin

SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ben geçen pazartesi verdim araç sadece 1 km yapmıştı serviste kaldığı sürece. Senin olay gerçekten haber olur. Arkadaşların dediği gibi seat Türkiye ye şikayet et. Ekstra ne alırsan al. Fakat şu bir gerçek ki bunu yapan kişi o iş yerinde hatta başka yerde de çalışmamalı. Çünkü yarın yine aynısını yapacak ve bu birilerinin canını yakacak. En doğrusu ve fakat zahmetli olanı dava etmek. Karar senin. Geçmiş olsun.

İspanya ya yaz hocam. Daha önce de yazmıştım. Bence doğuşu boşver direk yurt dışına yap şikayetini...

Geri
Üst Alt