Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15 Bin Bakımında Ceza

Lazov

Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar herkese.

Seat ibiza 2016 aracim var. 29 agustosta 15 bin bakımina sakarya öztürklere götürmüstüm. Bir ay sonra bugün arabamın sehir içinde bir yerde 141 km ile radara girdiğini gördüm. Araştırdıgımda serviste biraktigim gun yendigini gordüm. Biz arabamizı baksinlar diye birakmisiz adamlar alip sehir icinde 141 km hiz yapmislar akil alir gibi değil.

Şimdi benim sizlerden ricam bu durumu seati arayip mi bildireyim önce veya direk oztürklere mi gideyim ne önerirsiniz bana?

Saygılar

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geçmiş olsun.
Öncelikle ceza makbuzunda yazan tarih ve saati sizin elinizde bulunan servis kağıdındaki tarih ve saat ile karşılaştırın. Eğer servistekini bakım saat aralığında ise Hemen seata şikayet edin. Bunun yaptırımları çok büyük. Servise giderseniz servis olayı kapatır. Bence olay büyüsun.

Geçmiş olsun.
Öncelikle ceza makbuzunda yazan tarih ve saati sizin elinizde bulunan servis kağıdındaki tarih ve saat ile karşılaştırın. Eğer servistekini bakım saat aralığında ise Hemen seata şikayet edin. Bunun yaptırımları çok büyük. Servise giderseniz servis olayı kapatır. Bence olay büyüsun.

Aynen öyle abi direk servis saatleri icerisinde araci sabah 9 da biraktim 17.41 de teslim aldim. Ceza 12.01 de yenilmiş. Seati arayarak mi sikayet formuyla mi olusturmam iyi olur sence?

Büyük bir ihtimalle öğle yemeği yemek için dışarı çıkmışlar sizin aracı kullanmışlar.

Bu kepazelik karşısında sakın senin gözünü boyamak için teklif edilen ucuz şeylere kanma.
Jant ihtiyacın varsa git en pahalısından taktır ne bileyim burunları sürtülsün.
Koz olarak da haber kanallarında tanıdığım var rezil ederim falan dersin.
Bu durum o servisi dolayısıyla Seat Türkiyeyi çok rahatsız eder.

Valeye bile park için vermeye kıyamadığımız gözümüz gibi baktığımız araçlarınızı koca yetkili servis alıp benden izinsiz kullanacak bir de 141 km ile ceza yiyecek. Pöffff. Karıştırırım o servisi.

Gemide filminde sansürleyerek yazıyorum "Adamın.........kan alırlar Kamiiiiil" diye biten bir replik vardı.
Durum bu.
Aynen öyle yap.

Bakım sonrası test sürüşüne çıkmış arkadaşlar falan diye olayı savmaya bakarlar gibime geliyor.
Tabi test sürüşünde 141 km neden çıkmışlar onu nasıl açıklarlar bilemem.

Geri
Üst Alt