Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15 Bin Bakımında Ceza

Evet simdi gittim. Servis mudüru yoktu. Satis bölümunden bi yonetici ve tamir bakim sefi geldi. Dedim beni kandirmaya calisiyosunuz ben sizden faydalanmaya calismadim. Siz bana atliyonuz. Adam ozur dileriz abi dedi. Baska bisey yok. Insan bisey verelim hediye bakiminiz bi dahaki bizden olsun der. Hic illa haberlere verdirip reklam yaptiracaklar kendilerini. Bakalım genel merkez arayacak mi beni.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Evet simdi gittim. Servis mudüru yoktu. Satis bölümunden bi yonetici ve tamir bakim sefi geldi. Dedim beni kandirmaya calisiyosunuz ben sizden faydalanmaya calismadim. Siz bana atliyonuz. Adam ozur dileriz abi dedi. Baska bisey yok. Insan bisey verelim hediye bakiminiz bi dahaki bizden olsun der. Hic illa haberlere verdirip reklam yaptiracaklar kendilerini. Bakalım genel merkez arayacak mi beni.

Aslında çok da abartılacak bir olay değil... Sonuçta aracını servise bırakmıssin... Ustalar illaki teste cikicak kontrolleri yapicak bu gayet normal bişi... He bu test esnasında hız limitini biraz aşmış olup ceza yediyse bunu öder... Konu kapanır... Ama illa ben durumdan istifade edecem dersen...uğraş ama hiç bişi çıkılmaz. Sonuçta aracını servise bıraktığın zaman imzaladigin kâğıtta test sürüsüne de onay vermiş oluyorsun...

Ceza ödendi servisin mahcup olmasi gerekiyordu. Zorla da olsa oldurttuk. Altta servis test güzergahi ile benim arabamın ceza yerini gösterdim. Bise olmaz diye birşey yok üstad. Ben arabamı gezsinler diye vermedim.

0dbcd8ac12ee08e63885196dd9ef30cf.jpg

15 sene Volkswagen Audi servisinde çalıştım halada devam ediyorum.. sistemi bende az çok bilirim yani... Test güzergahları bellidir.. sistem bellidir.. bizdede 4 adet test güzergahı var.. istisnai durumlarda İstanbul dışına bile çıktığımız olur. Ama arıza bulma ve kontrol açısından.... Gelelim senin konuna test güzergahı bu ise başka bir güzergah yok ise konunda haklısın hakkını arayabilirsin... Neden güzergah dışına çıktıları bilgisini verdiler mi peki...

15 sene Volkswagen Audi servisinde çalıştım halada devam ediyorum.. sistemi bende az çok bilirim yani... Test güzergahları bellidir.. sistem bellidir.. bizdede 4 adet test güzergahı var.. istisnai durumlarda İstanbul dışına bile çıktığımız olur. Ama arıza bulma ve kontrol açısından.... Gelelim senin konuna test güzergahı bu ise başka bir güzergah yok ise konunda haklısın hakkını arayabilirsin... Neden güzergah dışına çıktıları bilgisini verdiler mi peki...

Yol dolu oldugu icin oraya gittik dedi. Dolu dediği yoldan bombosken araci getirdim ben ve o yol dolmaz. Önemli değil madem farklı noktalara gidiliyormuş. Peki aracı ne icin götürürsen götür teste cikariyomusunuz. Yani yag filtreler degisti test yapilir mi?

Hayır sadece düz bakım olan araçlarda teste çıkılmaz... Extra bı şikayeti olması lazım.. Ses çekiş düşüklüğü vs....

Yerinde olsam haberlere bildirirdim orda konu olurdu ve peşine düşerlerdi. Nasıl olsa ceza ödendi...

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ben olsam cezamı ödettirirdim sonra arabayla teste çıkan çocukla kendim teste çıkardım

Geri
Üst Alt