Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

vay arkadas bızde ekonomık olsun dıye dızel aldık 1.4 benzinliler bızden daha az yakar gorunuyor burda bu nasıl ıs anlamadım:)

250-300 km arası .En son ışık yanınca depoyu fulledim 220 tl ye yine ışık yanana kadar 580 km gittim. Yine fulledim bu sefer daha iyi yapıcam gibi ama araç 2 aylık tabi asıl yazın, yaz sonu gibi 10.000 km civarında belli olur.Ama şu an aracın yakıt tüketimi İstanbul için gayet iyi bence.

1 aylik ibiza 1.4 85 Hp aracimla 200 tl lik yakitla 660 km civari yol yaptim sehir ici sehir disi karisik.

100 TL benzin 220 km :) Depom boş, ağırlık yok ooooh ne rahat hayat :D

*LPG var, huzur var*

85-90 TL gaz ile 300-310 civarı yakıyor 1,6 leon şehir içi...

arkadaşlar aracım her daim 20krş yakıyor, hep şehir içi. ve e-5 trafiği. 100 TL ile 500km her zaman..

arkadaşlar bence arabalarımız herşeyden çok tasarrruflu ama benzin fiyatları uçuk. suç araçlarda degil verginin vergisini alan mazbut devlet büyüklerimizin.

arkadaşlar bence arabalarımız herşeyden çok tasarrruflu ama benzin fiyatları uçuk. suç araçlarda degil verginin vergisini alan mazbut devlet büyüklerimizin.

Hırsızın hiç suçu yok yani.... Avrupa'da %4 bayi payı verilirken %9 ile 13 alan bayilerimizin, suni gündemlerle petrol fiyatını yükselten simsarların, boyuna dolar basıp paranın değeriyle oynayan USA merkez bankasının suçu yok... İngiltere'den, İtalya' dan olan vergi farkına bakınca bu işin altında başka bir iş varmış gibi geliyor. (bkz link:Zam Sonrası Bir Depo Kaç Yiraya Doluyor? 10 Mart 2012 17:07) Ne zaman petrol fiyatlarından yakınsak hümükete sallıyoruz ya, acaba kaç yıldır aynı vergi oranını ödemekteyiz? Ya da abarttığımız kadar fark var mı diğer Avrupa ülkeleriyle?

Geri
Üst Alt