Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

100 tl lik benzinle kaç km yol yapıyorsunuz?

Pek ekonomi yapıyım diye kasmıyorum o yüzden baya sıka sıka kullanıyorum 11 litre civarı yakıyorum tamamı şehir içi yani 100tlye 250km filan giderim
Ammmaaaa ilk aldığım zamanlar alışıyım diye kullandığımda 8 belki 8.5 litre yakıyordu

bu aralar yakıtı 3,2 den aldığımdan, şehiriçi 450-500km aralığında

Arabanın şamandırası öyle oynakki az bi yokuşta bile çok farklı gösteriyo bu yüzden 300 km gittiğimi düşünüyorum ben

Arabanın şamandırası öyle oynakki az bi yokuşta bile çok farklı gösteriyo bu yüzden 300 km gittiğimi düşünüyorum ben

Pek ışık yakarak kullanmam dün baya sıkarak kullandım eve girmeden 50 liralık benzin aldım park ederken ibre ışık yanacak yere geldi sonra tam durdum ışık yandı ses verdi

aracımı yeni aldım daha alışmadığındandır diyorum inş öyledir!! 100 tl ile 280 km oldu ışık yandı daha 40km gider gösteriyor.. umarım düşer dizel aracımı satıp aldım biraz afolladım haliyle..
benzinli araç daha ne gidecek kardeşim. benim eski golf4 üm simit depo dolusuyla (90 TL lik lpg ile) 280-300 km arası yapıyordu. bence çok ideal yakmışsınız. eğer şehir içi ise tabi

depomu doldurdum sehir içi 20 sehir dısı 120 totalde 140 km yol yaptım ve sehir dısı yolu 140'ın altına dusmeden yaptım depoyu doldurdum 6.52 lt yakıt aldı oda 25 tl ye denk geldi bence cok iyi sizce ?

Geri
Üst Alt