Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi vs 1.6 tdi roll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
14sn yeterli bi sure. Bu sure yer zaman hava ve arac kosullarina gore 12 olur 16 olur. Mesela bi video da dsg golf 100-200 24-26 snde bitirmisti. Ben 22snde yaptim. Gecen bi daha denedim ayni yolda 21snde ulastim. Aracin durumuna gore degisebilir sureler. Ama cok oynamaz. Bu benim aracim hizli demek olmuyor. O kosullarda buyuk ihtimalle benm aracmda oyle cikicakti. Yol durumunu bilmiyoruz cunku. Videoyu yukleyin izleriz yorum yapariz.

Ok , anladım acayip bir fark yok zaten... 80-160 13 sn civarı . Bir iki daha deniyeyim olmassa açılmış bir konuya yüklerim ...

Normal bir tsi'la deneme imkaniniz var mi? 80-160 13sn biraz zor gibi geldi. Benm aracimda kaba taslak 11sn civarinda yapiyor.

Normal bir tsi'la deneme imkaniniz var mi? 80-160 13sn biraz zor gibi geldi. Benm aracimda kaba taslak 11sn civarinda yapiyor.
Kendi aracımla denedim normal zaten :) 80-180 deniyordum175-77 gibi önüme bir araç gelince yavaşladım, bir denemedede elimden tel düştü :) Ben 177 gibi yavaşladığım videoya baktım 16 sn de o hıza çıkıyorum sanırım 12.5, 13 sn de de 160 yükleyebilirsem yüklerim zaten. Bence daha düz bir yolda daha iyi zamanda yapabilirim.

Sizin verileriniz benim aracimin verileriyle kafa kafaya. Farkinda misiniz :D

dedin gibi o an öyle olmuştur:D ne bileyim video çekmeyede alışık değilim aslında, telefonu biyere sabitleyip rahat bi çekim yapılabilse daha iyi olabilir. Ama tam da doğru ölçemiyor olabilirim.Mediaplayerdeki zamana göre söylüyorum, şimdi youtubeda hesap açtım, yüklüyorum, dediğim gibi çekmeye, yüklemeye alışık değilim.

Tamam abi izleyim koyarsınız. Dijitalden de açıkmıydı hızlanmanız?

yok değildi, iyi bir çekim değil ya, hız ve devir gözüküyor bir kerelik bir denemeydi .Videoyu youtube a koydumda buraya nasıl koyacağımı bulsam, youtube internet adresini eklemek yeterli olmuyor sanırım senin eklediğin gibi gözükmesi için sanırım?

fr

Hah ekledim galba :) dediğim gibi bir kerelik ve tecrübessizce, yapılan bir çekim ve dediğin gibi daha iyiside kötüsüde olabilir daha sonra, şimdilik bu :confused:

Benim 12sn 100-170, sizin 13sn 100-170 video hesabıyla. Yol biraz eğimliydi sanırım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt