Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 tsi vs 1.6 tdi roll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Walla geçenlerde bi İnsignia cosmo ya bindim 180 lik, harbiden fenaydı ha çok yakıyomuş az yakıyomuş motoru şöyleymiş konsolu böyleymiş ona bişey demiyorum, bildiğin araba yer uçağı 1.6 motora yapmışlar birde bunu ne 2 nede 2.5, 180 - 200 -240 araba her hızda kafa çıkartıyo hee basacak yol bulabilirsek.. artık o yüksek hacimli motor çok güç üretir devri yok, turbo diye charger diye bişey var.. adamın feleğini şaşırtır.. ;)

1.6 180'lik insignia konfor bakımından gayet iyi ancak konu sadece hız ise, 1.4 twincharger'a geçiliyor yüksek süratte de. 220 ile arkasından yine selektör yapıyodum 30km boyunca yol vermedi öyle gittik :)

o dediğin dizel hyundai ları alıp bi gelsene o 200 e çıkana kadar ben 0-200 200-0 0-200 yaparım :)

200 e çıkması sorun değil 200 e ne kadar sürede çıktığı önemli.....
çok mütevazisin :D bi ara denemek nasip olur umarım :D

1.6 180'lik insignia konfor bakımından gayet iyi ancak konu sadece hız ise, 1.4 twincharger'a geçiliyor yüksek süratte de. 220 ile arkasından yine selektör yapıyodum 30km boyunca yol vermedi öyle gittik :)
o ne özgüven öyle :D insigniayı süren emekli öğretmen felanmıydı :D yada babanne ? :D

o ne özgüven öyle :D insigniayı süren emekli öğretmen felanmıydı :D yada babanne ? :D

Ya yazmiyim yazmiyim diyorum, birader sen kendini ne zannediyosun. Komedyen filan mı. Öyleyse eğer saçmalamaktan başka birşeye yaramıyorsun. 30km boyunca babaanneyle deniyodum ben. Git teknik verilere bak sonra öt burda konuları sabote etmekten başka birşey yapmıyosun. Arkasından selektör yaptıktan sonra 30km boyunca peş peşe gittik. 6.vitesteydim düşmedim hiç. İnsignian varsa getir deneyelim bakalım neler oluyo. ASTRA GTC bile geçemiyor 1.4 twinleri sen neyden bahsediyosun! Forumda yararlı tek bi bilgi paylaşımın yok ya millete laf atıyosun ya aptal aptal konuşuyosun büyüklerime her zaman saygım vardır ama elle tutulur bişey yazmayana diyecek birşeyim yok. Yöneticiler de kusura bakmasın da sabrım bi yere kadar! Getir bi insignia yada astra gör neler oluyo. Hiçbi bok bilmeden konuşanlara tavrım bu olur.

Git sen o hyundai ile dene hyundai çıkana kadar gerçekten cupra 0-200 200-0 0-200 yapar!

Şu forumda yazdıkların huzur kaçırmaktan başka birşeye yaramıyor. Adam akıllı paylaşım yapacaksan yap yapmayacaksan yazma!

Ya yazmiyim yazmiyim diyorum, birader sen kendini ne zannediyosun. Komedyen filan mı. Öyleyse eğer saçmalamaktan başka birşeye yaramıyorsun. 30km boyunca babaanneyle deniyodum ben. Git teknik verilere bak sonra öt burda konuları sabote etmekten başka birşey yapmıyosun. Arkasından selektör yaptıktan sonra 30km boyunca peş peşe gittik. 6.vitesteydim düşmedim hiç. İnsignian varsa getir deneyelim bakalım neler oluyo. ASTRA GTC bile geçemiyor 1.4 twinleri sen neyden bahsediyosun! Forumda yararlı tek bi bilgi paylaşımın yok ya millete laf atıyosun ya aptal aptal konuşuyosun büyüklerime her zaman saygım vardır ama elle tutulur bişey yazmayana diyecek birşeyim yok. Yöneticiler de kusura bakmasın da sabrım bi yere kadar! Getir bi insignia yada astra gör neler oluyo. Hiçbi bok bilmeden konuşanlara tavrım bu olur.

Git sen o hyundai ile dene hyundai çıkana kadar gerçekten cupra 0-200 200-0 0-200 yapar!

Şu forumda yazdıkların huzur kaçırmaktan başka birşeye yaramıyor. Adam akıllı paylaşım yapacaksan yap yapmayacaksan yazma!

şimdi öncelikle böle bu tarz bok vs gibi kelimeler bu foruma yakışmıyor ! sana yakışıyor olabilirsede o konuya girmiyor ! bana bak zengin bebesi ! burası senin reklamını yapabilecek olduğun bi platform değil ! insanlarla dalga geçen sensin bence ! senin yaşın kadar araba eskittiğimiz halde senin kadar kasılmıyorum ! baba parasıyla araba alıp gazlamakla olmaz bu işler ! diğer insanları hor görmek denir senin yaptığına ! eğer bu işler bu kadar kolay olsaydı bizde bi golf alır otururduk aşaya ! o bakımdan büyüklerinle daha saygılı konuş ! benım hiç bir konuyu sabote ettiğim felanda yok ! ha eğer öyle bişi varsada forum yöneticileri müdahele eder zaten anladınmı istanbul bebesi? bakda senin o çok güvendiğin lüx oyuncağını benim 2004 model oğlum itiklemesin günün birinde !

şimdi öncelikle böle bu tarz bok vs gibi kelimeler bu foruma yakışmıyor ! sana yakışıyor olabilirsede o konuya girmiyor ! bana bak zengin bebesi ! burası senin reklamını yapabilecek olduğun bi platform değil ! insanlarla dalga geçen sensin bence ! senin yaşın kadar araba eskittiğimiz halde senin kadar kasılmıyorum ! baba parasıyla araba alıp gazlamakla olmaz bu işler ! diğer insanları hor görmek denir senin yaptığına ! eğer bu işler bu kadar kolay olsaydı bizde bi golf alır otururduk aşaya ! o bakımdan büyüklerinle daha saygılı konuş ! benım hiç bir konuyu sabote ettiğim felanda yok ! ha eğer öyle bişi varsada forum yöneticileri müdahele eder zaten anladınmı istanbul bebesi? bakda senin o çok güvendiğin lüx oyuncağını benim 2004 model oğlum itiklemesin günün birinde !

Senle ilgili geçer geçmez muhabbeti yapmıyorum. Bul bi insignia gel diyorum sana. Yok insigniayı kullanan babaanne miydi filan. Emniyet şeridinde park etmişti öyle geçebildim.! Babamın parasıyla almış olmam yada kendi paramla almış olmam neyi değiştiricek ki sen buna bu kadar gerildin! Senin yazdığın yazıların tek bi elle tutulur yanını göster bana. Ben kendi reklamımı yapmıyorum, ve senin mesajlarını okuyalım hep bi alaycı dalga geçer vari konuşmaların var. Burda kimse kimseye yalan söyleyecek değil, 30km boyunca yol vermedi diyorum gelmiş hala saçma salak yorum yapıyosun. Kimi hor görmüşüm gelsin birisi söylesin bana. Büyüklerime yaptığım saygısızlık yoktur şu forumda ama şunu da bil ki : Dedem bile olsa senin tarzında konuşursa tepkim bu olur. Orda büyük küçük olayı yoktur sen büyüksün diye bana böyle davranma hakkı kazanmadığın gibi, sen bana böyle davrandığında benim saygı çerçevesinde durma gibi bir zorunluluğumda yok. İstediğin kadar araba eskit, istersen dünyanın en iyi şoförü ol, ama teknik bilgilere bakmadan, araştırmadan ve denemeden konuştuğun sürece gülünç duruma düşersin.
Golf 160hp 240nm 1200kg. Insignia 180hp 230nm 1500kg.
Şimdi sen karar ver babaanne mi kullanıyodu! Sen benim yazdığıma öyle birşey yazarsan benim böyle bi tepki vermem kadar doğal birşey yok!

bak genç arkadaş ! nasıl bakarsan öyle görürsün ! bu işler böyle teknık verılerle felan olmaz ! bazı şeyleri görmen geçirmen gerekli ! forumdaki paylaşımlarıma dikkatli bakarsan boş muhabbetler olmadıgını anlarsın ztaen ! bi kardeşimizin bi sıkıntısı olur ! bizde elimizden bişi gelirse bilgi pylaşımı yaparız bilmedıgımız yada faydalı olamıyacagımız konuda yorum yapmayız ! ama böly senın gıbı yok o arabanın beygırı şu ! bu arabanın beygırı bu ! bu işler boş işler ! gençliğine veriyorum bu tarz davranıslarını ! çünki zaman geçtikte anlıcaksın bazı şeylerın boş muhabbetten ileri gitmiyeceğini ! ha çoksa torqun olmasın korkun ! bırakda insanlar yapsın reklamını :eek:key: kalp kırmaya gerek yok ! burası bir aile ! ve aile içindede bu tarz şeyler olur diyorum !

Uzatmanın anlamı yokta, görmüş geçirmiş olman gerekli diyosun, yaşıma bakıp yorum yapma. Küçüklüğümden beri arabalarla haşır neşirim. Bildiğim bi konu üzerinde iddia ettiğim şeyde kolay kolay yanılmam. Bilmediğimde ağzımı dahi açmam. 1.4 twin Insignia'yı geçiyo diyorum. Burda istersen konu aç hangisi geçer diye. Arabadan anlayan 1 kişi bile kalkıp insignia demez zaten. Kilo avantajı var arada 20hp olsa bile. İşte bunu anlamıyosun. 1.4 twin'in geçmesi kadar doğal birşey yok. Sen gelipte bana burda yok babaannemi kullanıyodu filan dersen, kusura bakma benimde tepkim bu olur. Sen oraya daha elle tutulur bişey yazsaydın benim tutumum daha farklı olurdu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt