Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 tsi 90 hp mi yoksa 1.0 Eco 110 hp mi

Aynen bende Silivri'ye kaçtım çay kahve içmeye ilk aldığımda hemde 200 km de filan di akşam 21 22 gibi trafik hafifti 80 i geçmiyorum yanilmiosam DSG o yokusta 4 vitesin altına indirmedi ve gaza dip gaz değil hafif basmama rağmen. Tam hatirlamiyorum hafta sonu kaçmayı düşünüyorum. Silivri'ye eğer gidersem özellikle dikkat edip yazarım. Ama keyifli araç test etme imkanın var ise dene bence.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Aynen bende Silivri'ye kaçtım çay kahve içmeye ilk aldığımda hemde 200 km de filan di akşam 21 22 gibi trafik hafifti 80 i geçmiyorum yanilmiosam DSG o yokusta 4 vitesin altına indirmedi ve gaza dip gaz değil hafif basmama rağmen. Tam hatirlamiyorum hafta sonu kaçmayı düşünüyorum. Silivri'ye eğer gidersem özellikle dikkat edip yazarım. Ama keyifli araç test etme imkanın var ise dene bence.

Test sürüşü yaptım bayide ama götürdükleri mesafe kısa ve düzdü pek birşey anlamıyorsunuz.Kısa mesafede olsa sürüşü keyif veriyor.

:) bence 2 aracida incele 2 sinide dene hangisi içine siniyorsa onu al ben çok ugrastim almak için param yetmiyordu son dakkada gönlüme göre oldu. 1.2 DSG sini sürdum 2015 DSG uzunlardan ztn onu sürdüğüm için bu arabaya vuruldum hiç beklemediğim bir performans verdi. 2 sinden de memnun kalacağını umut ediyorum. Hangisi gönlüne yatiyorsa bence onu al keşke dememek için.

İki seçenek arasında param olsa 1 motoru alırdım.

Herkese selam. Ford connect kullanıcısıyım. Aracım 90 Hp 1.8 Turbo dizel araç. Performansı fena değil. ONu satıp ibiza almayi düşünüyorum .1.0 eco ile 1.2 tsi arasında kaldım. 1.0 bir adım önde duruyor ancak maddi olarak biraz zorluyor. Benim önceliğim motor performans ve donanım. Bunlar da sanırım en iyi 1.0 eco ile sunuluyor.

Şimdi borca girip illa 1.0 da ısrar etmek mi lazım yoksa çok da fark etmez deyip 1.2 style da işimi görür mü.???

Kafam karışık bilemedim...

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Teşekkürler yorumlarınız için.

Benim merak ettiğim rampalar örnek vermek gerekirse büyükçekme beylikdüzü rapmaları uzun dik buralarda araç bayılır mı acaba ? Fiesta ile hızımı alıp 80-90 la rahat tırmanıyordum.

O dediğin güzergahı devamlı kullanıyorum 1.2 90 lık araç var bendede tık demiyor memnun kalacağına eminim.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Herkese selam. Ford connect kullanıcısıyım. Aracım 90 Hp 1.8 Turbo dizel araç. Performansı fena değil. ONu satıp ibiza almayi düşünüyorum .1.0 eco ile 1.2 tsi arasında kaldım. 1.0 bir adım önde duruyor ancak maddi olarak biraz zorluyor. Benim önceliğim motor performans ve donanım. Bunlar da sanırım en iyi 1.0 eco ile sunuluyor.

Şimdi borca girip illa 1.0 da ısrar etmek mi lazım yoksa çok da fark etmez deyip 1.2 style da işimi görür mü.???

Kafam karışık bilemedim...

HTC Desire 828 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Cok fiyat farkı varsa 1.2 alın sonra Yazılım attırırsınız 1.0 dan daha performanslı hale gelir :)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Selam arkadaşlar maddiyat zorladığı için dün ikinci el temiz 2016 7 binde 1.2 tsi aldım.Çok fazla kullanma fırsatım olmadı malüm koşturmaca noter karakol vs. hep sokak araları ama eski aracım 1.4 96hp fiestamdan daha seri bir araç onu gördüm.

Geri
Üst Alt