Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Video oynatma

nasıl video izleyeceğiz biz =)
Teknik olarak araç kullanırken video izlememeniz lazım :) Android Auto ve Apple CarPlay, araç kullanırken video izlemek uygun olsa çok basit bir şekilde bu işlemi yerine getirebilirlerdi. Ama illa izlemek istiyorum diyorsanız, ben park halinde birilerini beklerken genelde satın aldığım bir android uygulamasıyla mirrorlink üzerinden youtube izliyorum. Araç hareket halindeyken de çalışıyor ama sadece denemek için 1-2 kere kullandım, uzun sürede kapatır mı yoksa çalışıyor mu bilmiyorum. İnternette biraz araştırırsanız mirrorlink ile görüntü aktarmanın ücretsiz ve ücretli bazı yöntemleri mevcut.

aslında video izlemekten kastım dindeliğim müklerinin video kliplerinin oynamasını istiyorum teyipde yani. Arka planda orda oynasın yeter illa izlemem gerek yok :)
Full link açtırmak çok maliyetli yok sizin gibi idare edebilirdim ama 1500 tl ona vereceğime başka alternatifler bakıyorum

aslında video izlemekten kastım dindeliğim müklerinin video kliplerinin oynamasını istiyorum teyipde yani. Arka planda orda oynasın yeter illa izlemem gerek yok :)
Full link açtırmak çok maliyetli yok sizin gibi idare edebilirdim ama 1500 tl ona vereceğime başka alternatifler bakıyorum
Onun en ucuz ve kolay yolu telefonunuzu arabanın camına/havalandırmasına takmak, bluetooth'tan da bağladığınızda ha telefonun ekranı, ha arabanın çok farketmiyor :)

Geri
Üst Alt