Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Video oynatma

goktug.kiras

Kayıtlı Üye
Aracım Seat Leon 1.6 TDI FR 2019 Model aracımda double ekran var fakat resim açabiliyorum ama video izleyemiyorum. Ful link için servis 1500tl istiyor ne yapmam lazım ?

Full link video oynatmak için değildir, forumda biraz araştırırsanız birkaç konuda uzun uzun bilgilendirme ypamıştım :)

Aracım Seat Leon 1.6 TDI FR 2019 Model aracımda double ekran var fakat resim açabiliyorum ama video izleyemiyorum. Ful link için servis 1500tl istiyor ne yapmam lazım ?

Fullinki aktif hale getirdikten sonra android telefonlarla ekrana görüntü aktarıp izlemeniz mümkündür hareket halindeyken video oynatmak için vagcom yapan yerlerde bi kodlama daha yapmanız gerekmekte

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Bu işlem fullink ile yapılan ve çok meşekatli bir durumdur hani telefonunuz Sony xperia ise o zaman değer açtırmaya ama diğer türlü açtırmak zor

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben araştırırken Android interface diye bir cihaz buldum full linke göre kat kat güzel ama hep eskide kalmış konular güncel bir bilgi bulamadım

Mevcut satılıyor bu ürün ama bazı kullananlar memnun bazıları değil tam anlamıyla kullanılmadığından şikayet edenler vardı
Ekstra multimedya yerine alınabilecek bir cihaz hem araç orjinalliğinin bozulmadan kullanılan bir durum

•Sticker isteği için özelden mesaj yazınız

Ben araştırırken Android interface diye bir cihaz buldum full linke göre kat kat güzel ama hep eskide kalmış konular güncel bir bilgi bulamadım

android interface den kastınız nedir?

2 tip cihaz var, biri aracın radyosu sökülüp yerine yeni android işletim sistemli radyo takılması

bir de aracın mevcut ekranını kullanıp, sadece istenildiği zaman android'e geçebilen ürünler var. Ama ikisi de günün sonunda çok çok da iyi kullanıcı deneyimi sunmuyorlar.

Everwox bu konuda en iyi markalardan biri, eşimin aracına taktırdım, çoğu zaman düzgün çalışıyor ama çalışmadığında da sinir ediyor insanı. Bir de düzgün çalıştığında bile aracın kendi radyosu gibi hızlı ve akıcı çalışmasını beklemeyin, biraz yavaş, google maps açması baya uzun sürüyor mesela.

android interface den kastınız nedir?

2 tip cihaz var, biri aracın radyosu sökülüp yerine yeni android işletim sistemli radyo takılması

bir de aracın mevcut ekranını kullanıp, sadece istenildiği zaman android'e geçebilen ürünler var. Ama ikisi de günün sonunda çok çok da iyi kullanıcı deneyimi sunmuyorlar.

Everwox bu konuda en iyi markalardan biri, eşimin aracına taktırdım, çoğu zaman düzgün çalışıyor ama çalışmadığında da sinir ediyor insanı. Bir de düzgün çalıştığında bile aracın kendi radyosu gibi hızlı ve akıcı çalışmasını beklemeyin, biraz yavaş, google maps açması baya uzun sürüyor mesela.

İnterface ikinci dediğiniz cihaz oluyor.
Merak ettiğim bir konu daha var araç özelliklerini de destekleyen andorid teyipler var mı

Geri
Üst Alt