Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

tsi leoncular bakarmısınız.

Olabilir Yiğitim.Tam emin değilim.Her halikarda 200 bgleri rahat görür.Ara ara kullanıyorum bir arkadaşın 5.20 dizelini çok harika bir araç.Başka bir arkadaşında 5.30 dizeli var. Bazende onu kullanıyorum.Muhteşem keyif veren bir makina.:)

E65 20d 177hp, 350nm tork civarı olması lazım her kaynakta farklı yazıyo..
ama şunu biliyorum çok verimli ve ödüllü bi motor o..

3 gün arayla kullandık hakkaten çok keyifli bi makine.

E65 20d 177hp, 350nm tork civarı olması lazım her kaynakta farklı yazıyo..
ama şunu biliyorum çok verimli ve ödüllü bi motor o..
Yiğitim doğru yazmışsın şimdiki 3.20 ve 5.20 dizellerin hepsi 177 bg.350 nm. tork.Bence muhteşem bir makina.

bu arada tel.'deydim o arada E60 o E65 değil.. :D :D

yeni nesil 20d'ler 180-181hp 400'e yakın torkla gelicek..
işte o zaman 5'ler de süper olur ama asıl 20d coupe'ler dehşet olur Tekin abim.. :)

hayırlı olsun Faruk abi güle güle kullan ;)
Yigit bizimkiler supersprint çakınca kaç oluyor + :)

Timur'um 6-12hp arası diye söylüyodu galiba Supersprint ama bi kaç hikaye duydum bu mevzuda yazılım varken egzost yapılınca yazılımla oynanıp gücün düşürülmesi gereken arabalar olmuş onu anlamadım..kısmet olursa o zaman belli olur artık..

Timur'um 6-12hp arası diye söylüyodu galiba Supersprint ama bi kaç hikaye duydum bu mevzuda yazılım varken egzost yapılınca yazılımla oynanıp gücün düşürülmesi gereken arabalar olmuş onu anlamadım..kısmet olursa o zaman belli olur artık..

sen yap bakalım o zaman hayırlısı ile bizde bir şekil alırız :D

makyajlılarda beğenmediğim özellikler, arka tampon hiç göze hoş görünmüyor. araç öncekine nazaran sensör fakiri kalmış far yağmur park esp lastik basınç hiçbiri standart donanımda yok yerine tcs gelmiş sadece.

beğendiğim özellikler, orta konsol klima ve radyon cd çalar dizaynı epeyce hoş durmuş öncekilerde sanki boş gibi duruyordu bunda biraz daha dolmuş gibi. direksiyondan kumandalar biraz daha rahat kullanım imkanı veriyor. yol bilgisayarı ekranında aynı anda 3 veriyi birden görebilmek de epeyce hoş olmuş. gerisi bildiğimiz leon.

makyajsızlardaki mercekli bixenon farlar sanırım bunda da uyacak gibime geliyor, eğer uyarsa 4-5 aya kalmaz bunda da ekstralarda ilk sırayı bixenon alacak. yaz sonuna doğru bide filtre chip olayına girdikmi bu araba 4-5 sene beni rahat götürür gibi. o zamana şu kredilerden yana bi sıkıntı yaşamaz lotlara dokunmadan kapatabilirsem değme keyfime.

hayırlı olsun faruk abi. arabanı gördüm keleşler'de Allah nazardan korusun kazasız balasız keyfli sürüşler...

Teşekkürler Yusuf, daha binmeden yakalanmışız desene :)

Geri
Üst Alt