Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

Ben geçen sene stickerla girdim hafif kusur dahi demediler Hem trafige engel olacak birsey degil ki Veyahutta cok abartili bir buyuklukte degil. Gonul rahatligiyla yapistir. Sticker li Resimleri bekleriz:)

dün elime geçti teşekürederim.iki ay sonra muayneye girecek aracım yapıştırırsam sökmek zorunda kalırmıyım bilgi verirmisiniz?
hiç bi sıkıntı olmaz. benim ön ve arka tamponda 38 yazıyor. imzamdaki resimde de görebilirsin. dün muayenesini yaptırdım sorun olmadı

daha aracıma yapıştıramadım bile okadar yoğunumki boş olduğum ilk gün yapıştırıp resimlerini koyacağım.verdiğiniz bilgiler için teşekürler

Emre abiden (ghost rider) stickerlarımı aldım. Çay ve güzel sohbetimiz içinde kendisine tekrardan teşekkür ederim.

Son sticker isteyen arkadaşlara bugün [MENTION=60]ghost rider[/MENTION] tarafından kargoları yapıldı..

Son sticker isteyen arkadaşlara bugün [MENTION=60]ghost rider[/MENTION] tarafından kargoları yapıldı..

Geri
Üst Alt