Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

DUYURU SeatClubWorld.Com - Sticker Talep Konusu (ÜCRETSİZ)

resimlerini eklemen ve org.katılmanı dilerim..mesela bu hafta eyüp te olucaz..hani size heryer Trabzon

Mutlaka eklerim resimlerini..

Ya vakit uymadı, ya uygun değildi bu zamana kadarki buluşmalar. Kaçırdıklarımda oldu elbette her zaman girememden dolayı.

Hafta içi hergün kocaeliye git gel yapıyorum en büyük nedenim bu okuduğumdan dolayı :) hangi gün eyüpte olunacak? konuya baktım ama bulamadım açıkçası :( bilgilendirirseniz sevinirim.. eğer bütümün olmadığı bir güne denk gelirse mutlaka gelirim. Salı ve Pazar günü boşum bu hafta..

Bu arada, bize eyüpte Trabzon :D

http://www.eyupgazetesi.com/spor/halic-yaniyor-istanbul-bordo-mavi-video-h15708.html

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
cuma buluşmalarında yazıyoruz birkanım bu hafta feshane parkındayız..tabii önce iş.

bu hafta istesemde katılamıycam ama bir dahaki haftaya sözüm olsun öyleyse :)

çok teşekkür ederim..

bugün kargolanan stickerlar listesi arkadaşlar

Yeni adresler..

ALİ GÖKHAN KAPLAN
-------------------------------------------------------
selim karatas

----------------------------------------------------------

egemen kaptan

tel: 0506 645 67 26
-----------------------------------------

ismail ELBAĞLI

-----------------------------------------------------

emir uygur
----------------------------------------------------
Yusuf Tahiri Akpolat
.

05554913782
-----------------------------------------------------

UĞUR ÇAĞLAR

0532.452 51 19

ve ayrıyetten ismaildikmen

hayırlı olsun

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
dün elime geçti teşekürederim.iki ay sonra muayneye girecek aracım yapıştırırsam sökmek zorunda kalırmıyım bilgi verirmisiniz?

gökhan bey teşekürederim.en kısa zamanda aracıma yapıştırıp resimlerini koyacagım.

Geri
Üst Alt