Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw stickerlerı hakkında görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
emeği geçen herkesin ellerine sağlık,gerçekten çok uzman olmuş...hala edinme şansımız varmıdır acaba ve nerden..
syg.

erkan bey erya servisine yakınsanız sibel hn.dan temin edebilirsiniz..veya bana adres yazın size ulaştıralım.övgüleriniz içinde teşekkürler.

erkan bey erya servisine yakınsanız sibel hn.dan temin edebilirsiniz..veya bana adres yazın size ulaştıralım.övgüleriniz içinde teşekkürler.

ben avrupa yakasında oturuyorum ama iş icabı sürekli karşıya geçiyorum.hem erya otomotivide görmek istiyorum hemde sayenizde bu kadar kolay olmasın, biraz uğraşayım elde etmek için:)nezaketiniz ve emekleriniz için tekrar teşekkürler.
syg.

maltepe civarında oturupta fazla stickeri olan var mı :) benım stickerin rengi soldi :)

koray erya da sibel den temin edebilirsin veya volkan(aux)

abi şu anda konuya bakinca sibelden alicağim stickerlar aklima geldi..yolum düştü anda aliyorum stickerlari dağitmaya başliyorum

ben arabaya sticker yada başka bir şey yapıştırmayı sevmeyen biri olmama rağmen..hemen yapıştırasım geldi...emeğeüği geçenlere teşekkürler çok hoş olmuş..tek bir soru bunu yapıştırırken nazar boncuğunu kesip çıkarma şansımız var mı yoksa bozulur mu?

şuandaki stickerlerde sol tarafta TR bayrağı var sağdaki nazar bonzugu yok diğer konudan eklediğim resimlere bakabilirsiniz isterseniz adresinizi yazın önümüzdeki hafta başı göndereyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt