Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Scw stickerlerı hakkında görüşleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
akadaşlar hayalgücünüze sağlık...bende bir tane isterim bugün itibarıyla erya ya uğrasam temin edebilirmiyim....

---------- Post added at 16:52 ---------- Previous post was at 15:31 ----------

ewet eryadan aldım fakat siyah tabanlı sadece s ve nazar boncuğu görünüyor...beyaz tabanlı olanını nerden bulabilirim yardımcı olursanız sevinirim...

bildiğim kadarıyla beyaz olanlardan kalmamıstı Bilal gerekli cevabı verecektir

tolga beye katılıyorum siyah olan kısmı pek belirli olmuyor hele camda flimde varsa s harfi gayet güzel belli oluyo ama c ile v harfi filmli camda hiç belli olmuyo.tasarımı çok hoş.yapanın ellerine sağlık.

İlk mesajdaki resim kaybolmuş ama resimdeki aracın camındaki sticker ise çok güzel olmuş. Bende istiyorum.

nasıl temin edebilir bende hala *** sticker ı var onu söküp yenisini takmak istiyorum...bu büyük dışında ufaklardanda yanlardaki sinyallerin altına yapıstırcam;)

stıçker isteyeyipte erya ya gelen akadaşlar yetkin ustayı bulursa benim araba bir kaçgün orada bagajda mevcut temin edebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt