Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

gelen herkese tesekürler gene scw farkını gösterip kar kış demeden beraber olmanın tadını cıkardık:eek:key: son dakka gollerımle galip gelerek takımı sırtlamam ayrıca guzldi takım arkadaşlarıma teskuredırm:D:D karsıdan gelen bılal senı elı bos gondermek istemzdım puhahapuhaha kemal sanada ayrıca tesekuretmek ısterım bızlerle tanısmak ıcın geldiğin onca yol için :eek:key: scw de olmaktanda sizlerle tanısmaktanda cok memnunum iyki varsın scw ve iyki varsınız dostlar :hosgeldin::hosgeldin:
ne demek barış kardeşim kar kış dinlemez scw üyeleri bende sana teşekkür ederim attıgın goller için yağmur oldun yagdın:)takımı kurtardın 14 sayı fark vardı :)

Gelen herkesin ayağına sağlık,yurt dışı misafirlerimin sürelerini uzatmasından dolayı katılamadım bu sefer maalesef,kardan dolayı mahsur kalmadığınıza sevindim:) Saat ve gün konusunda tekrar bir konuşalım hep beraber..

cuma günü saat ve gün konusunda ve yer konusunda tekrar bir değerlendirme yapalım çok geç saat olumsuzluklara neden oluyo :eek:key:

Geri
Üst Alt