Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

SCW Halı Saha Organizasyonu Sohbetleri...!!!

kesin olanlar:
1.burak (alican arkadası)
2.ZGR
3.Absolut
4.Kfy can
5.Alicanbasarir
6.24
7.mertelitas
8.mrtcntkn
9.çılgın pilot
10.sinan (zgr)
11. Leonsport
12.BEŞİR
13. FERHAT
14.

telefonumu arabada unutmusum assğı ınmeye usenıyorum herkes gelıyo dımı ben 9 da meydandayım:eek:key:

Bende şimdilik sorun yok dışardayım eve gidip yemek sonra çay daha sonrada orası....

Güzel bir akşamdı gelen abilerime kardeşlerime teşekkürler :)
Beni evimden alan Özgür'e ve beni evime bırakan Barış abi'me ayrıca teşekkür ederim :)
Herkesin evine sağsalim dönmesi dileğiyle

Herkesin ayagina saglik karda kista geldiniz

Kanka lafi olmaz optum :D

Donuste yolda kalsakta karla buzla ugrassakta guzeldi :)

Cem baskan silecekler icin tesekkur ederiz :D

Artik absolut nickinin yerine yeteklerini konusturan baris abi almeida nickiyle devam edecek :D

Nasi kacar o golpuhaha

gelen herkese tesekürler gene scw farkını gösterip kar kış demeden beraber olmanın tadını cıkardık:eek:key: son dakka gollerımle galip gelerek takımı sırtlamam ayrıca guzldi takım arkadaşlarıma teskuredırm:D:D karsıdan gelen bılal senı elı bos gondermek istemzdım puhahapuhaha kemal sanada ayrıca tesekuretmek ısterım bızlerle tanısmak ıcın geldiğin onca yol için :eek:key: scw de olmaktanda sizlerle tanısmaktanda cok memnunum iyki varsın scw ve iyki varsınız dostlar :hosgeldin::hosgeldin:

Geri
Üst Alt