Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

otomatikte en iyisi hangisi?

en iyi otomatik?en iyi araba?

• Kullanılan toplam oy
    23
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Marka fanatikliğinden vazgeç artık bence vazgeçmiceksende acilen seat'ını sat honda al ;)
Bidaha araba alırken sana sorarım :)

---------- Post added at 03:50 ---------- Previous post was at 03:49 ----------

Sen niye TDCI Focus'a biniyosun? Satıp DSG dizel bi Leon alsan ya..

Bidaha araba alırken sana sorarım :)

---------- Post added at 03:50 ---------- Previous post was at 03:49 ----------

Sen niye TDCI Focus'a biniyosun? Satıp DSG dizel bi Leon alsan ya..

Ben henüz bişeye binmiyorum 2 ay önce opelimi sattım 2 ay sonra TDCİ'ıma binicem Allah kısmet ederse tabi he 2 hafta öncede TSI'ımı sattım hondayada binerdimde benzinliden bıktım yoksa bakmadım değil gördüğün gibi benim bi marka fanatikliğim yok opelcide oluyoruz voscuda fordcuda :p Leon a niye biniyim ben leon seven bi adam değilim DSG mi ben binmem niye ? Dsg kötü diyemi hayır otomatik araba sevmiyorum yoksa ilk seçimim olabilirdi DSG kullanmadım değil kullandımda memnunda kaldım

Bidaha araba alırken sen danış bana senin için ilk tercih honda olmalı sende şeylerdensin dimi hmm neydi Honda Hayat onda :D bide senin karın ağrında tutar hani sana tayyar para veriyo ya gidersin videolar koyarsın :) ben koyddummu specler ne dersin neyse girmiyorum oralara sana honda ve speclerinle bir ömür boyu mutlulukar dilerim arada yaz bana ;) Ne hondaymış harbiden honda bi yerlerine güvenemiyip dizel yolluyamıyo Tr ' ye niyeymiş kalitesiz peh senin o b*k attığın markalar yıllardır dizellerini çatır çatır yolluyor garantisinide veriyor ama bi yerleri kırık honda arka tarafına güvenemiyor neden ise sen şimdi bunlarada bi cevap atarsın nede olsa objektif değilsin senin için honda bi ilah anca takıl hondanla sen şahin hesabı seat'ınada honda amblemi tak tam olsun ;)

Ben honda'yı sevmeyen bi adam değilim ama beni honda'dan nefret ettirceksin en sonunda o olucak tamam iyi araba güzel araba ne kadar kasası kağıt gibide olsa motoru taş gibi olan bi araba ama bu kadarda abartma benimde bi fanatikliğim var Alman Japon'dan önde gelir..

İşte anlaşılmayan nokta şu :D
Ben marka fanatiği değilim gerçekleri söylerim. Honda TR'ye dizellerini yollamaya korkuyo gibi saçmalık saçması bi cümle kullanmıyorum :)
Bu konu altında da hiçbir yorumum yok dikkat edersen. Sen buraya üye değilken de ben Honda şöyle böyle yazıyodum. Otomatik şanzıman oranlarının rezalet olduğunu herkez biliyo. Rezalet olan kalitesi değil; oranları.
Sen Youtube'dan, alakan bile olmayan videoları koyarsan tabiki specler ne diye sorarım. Elin Alman'ı 1.4 çift beslemeden 170hp çıkarınca insanlar süper motor süper vs. vs. diyecek kadar objektifse, ben Honda 15 sene önce 1.6 atmosferik motordan 185hp çıkardı dediğim zaman ve bunu bi arabaya koyup 100km/h hıza 6 saniyenin altında çıkardığı zaman çoğu kişi vay be helal olsun deme objektifliğini gösteremiyo olay bu :) Ama o araba teneke, ama 15" jant var, teyp bile opsiyonel, vs. vs. Elin Alman'ı M3'ü yapıp CSL'sini, deyim yerindeyse tam bir teneke haline getirip 2 katı paraya satınca akan sular durur ancak :) Adamlar eksik donanımla satınca 2 katı para almıyo müşterisinden..
Honda niye hiç Turbo motor yapamıyo beceremiyo mu yoksa?
Honda niye dizel motor yapamıyo beceremiyo mu yoksa?
Bu 2 soruyu sorman zaten otomobilden, markalardan ne kadar anladığını gösteriyo benim için. Sen istediğin arabaya bin beni ilgilendirmez :) Bana da karışma mümkünse. Haa; dediklerime yanlış diyebiliyosan buyur göster. DSG'ye b*k atıyosam gel bana de ki. Ayberk dediklerin yanlış. Böyle böyle.. Ben sana tonlarca kaynak, VW fabrikasının bu konuda yaptığı şeyleri gösterebiliyosam, performans konusu olduğunda teknik veriler koyabiliyosam, basit 2 cümle Youtube'dan ne olduğu belirsiz 2 video koyarak bana cevap verebiliyo olman tartışmayı tatsızlaştırıyo zaten. Mantıklı şekilde okuyan birisi içinde 2 görüşü karşılaştırmak zor olmuyo bu sayede de..
Nefret et Honda'dan ya da aşık ol umrum değil :)
Alman, Japon'dan önde vs. vs. Bu senin görüşün. Honda'nın dünya üzerinde aldığı ünvan, "Dünya'nın en büyük motor üreticisi" olmaktır. Bu ünvana sen sevsende sahip, kabul etmesende sahip, beğenmesende :) Alman'larında kalitesiyle ün saldığını herkez bilir. Bu demek değildir ki diğer araçlar ondan kalitesiz. Alman'lar her alanda kaliteyi ön planda tutuyo. Torpido gözünden ıvırına zıvırına. Ancak bi Honda'nın iç mekanı vs. si bi Mercedes, Audi, VW gibi kaliteli değildir zaten. Ama gerek motoru, gerek yürüyeni aktarması son derece iyidir.

Hazır vites oranı demişken, Civic, 5. vites 3bin devir 170kmh :p

honda 1.6 125 kullnadım araca kotu dıyamessın benım ıcın tek kotu yanı otomatık olmasıdı vıtes gecıslerı cok kotuydu... opel ve toyota fena degıl gıbıme gelıyor...

Opelin Easytronic iğinden uzak durunda...

İşte anlaşılmayan nokta şu :D
Ben marka fanatiği değilim gerçekleri söylerim. Honda TR'ye dizellerini yollamaya korkuyo gibi saçmalık saçması bi cümle kullanmıyorum :)
Bu konu altında da hiçbir yorumum yok dikkat edersen. Sen buraya üye değilken de ben Honda şöyle böyle yazıyodum. Otomatik şanzıman oranlarının rezalet olduğunu herkez biliyo. Rezalet olan kalitesi değil; oranları.
Sen Youtube'dan, alakan bile olmayan videoları koyarsan tabiki specler ne diye sorarım. Elin Alman'ı 1.4 çift beslemeden 170hp çıkarınca insanlar süper motor süper vs. vs. diyecek kadar objektifse, ben Honda 15 sene önce 1.6 atmosferik motordan 185hp çıkardı dediğim zaman ve bunu bi arabaya koyup 100km/h hıza 6 saniyenin altında çıkardığı zaman çoğu kişi vay be helal olsun deme objektifliğini gösteremiyo olay bu :) Ama o araba teneke, ama 15" jant var, teyp bile opsiyonel, vs. vs. Elin Alman'ı M3'ü yapıp CSL'sini, deyim yerindeyse tam bir teneke haline getirip 2 katı paraya satınca akan sular durur ancak :) Adamlar eksik donanımla satınca 2 katı para almıyo müşterisinden..
Honda niye hiç Turbo motor yapamıyo beceremiyo mu yoksa?
Honda niye dizel motor yapamıyo beceremiyo mu yoksa?
Bu 2 soruyu sorman zaten otomobilden, markalardan ne kadar anladığını gösteriyo benim için. Sen istediğin arabaya bin beni ilgilendirmez :) Bana da karışma mümkünse. Haa; dediklerime yanlış diyebiliyosan buyur göster. DSG'ye b*k atıyosam gel bana de ki. Ayberk dediklerin yanlış. Böyle böyle.. Ben sana tonlarca kaynak, VW fabrikasının bu konuda yaptığı şeyleri gösterebiliyosam, performans konusu olduğunda teknik veriler koyabiliyosam, basit 2 cümle Youtube'dan ne olduğu belirsiz 2 video koyarak bana cevap verebiliyo olman tartışmayı tatsızlaştırıyo zaten. Mantıklı şekilde okuyan birisi içinde 2 görüşü karşılaştırmak zor olmuyo bu sayede de..
Nefret et Honda'dan ya da aşık ol umrum değil :)
Alman, Japon'dan önde vs. vs. Bu senin görüşün. Honda'nın dünya üzerinde aldığı ünvan, "Dünya'nın en büyük motor üreticisi" olmaktır. Bu ünvana sen sevsende sahip, kabul etmesende sahip, beğenmesende :) Alman'larında kalitesiyle ün saldığını herkez bilir. Bu demek değildir ki diğer araçlar ondan kalitesiz. Alman'lar her alanda kaliteyi ön planda tutuyo. Torpido gözünden ıvırına zıvırına. Ancak bi Honda'nın iç mekanı vs. si bi Mercedes, Audi, VW gibi kaliteli değildir zaten. Ama gerek motoru, gerek yürüyeni aktarması son derece iyidir.

Falan filan filan falan bende hondanın motoruna mekaniğine laf etmiyorum sen bi tıkırdı yüzünden DSg nin ağzına ettin çok uzatmıcam sadece bi soru sorucam sana Şuanda DSG'den iyi şanzuman hangisi ? gerçekten bilmediğim için soruyorum..

Falan filan filan falan bende hondanın motoruna mekaniğine laf etmiyorum sen bi tıkırdı yüzünden DSg nin ağzına ettin çok uzatmıcam sadece bi soru sorucam sana Şuanda DSG'den iyi şanzuman hangisi ? gerçekten bilmediğim için soruyorum..
O falan filanlara cevap bul sen önce sonra sor hangisi daha iyi. 1 ton yazı yazdım sana. 2 satır cevap veresin diye değil. Haa, verecek cevabın yoksa en azından haklısın Ayberk dersin.

O falan filanlara cevap bul sen önce sonra sor hangisi daha iyi. 1 ton yazı yazdım sana. 2 satır cevap veresin diye değil. Haa, verecek cevabın yoksa en azından haklısın Ayberk dersin.

haklısın ayberk.Şimdi soruma cevap verirmisin ? Falan filan filan falanlara cevap versem ne olcak sen hala aynı mavalı okumaya devam ediceksin ondan haklısın beni bilgilendir şimdi haklı arkadaşım ;)

haklısın ayberk.Şimdi soruma cevap verirmisin ? Falan filan filan falanlara cevap versem ne olcak sen hala aynı mavalı okumaya devam ediceksin ondan haklısın beni bilgilendir şimdi haklı arkadaşım ;)
Bilmemek ayıp değil öğrenmemek ayıp zaten. Yardımcı olmuşumdur umarım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt