Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mayham 85(yunus emre)kardeşimizin beyaz martısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet faruk abi :) Plaka ne emre?

onu bilmiorm. pazartesi öğrenriz :)

sıradan almışlar. şirket üzerine oldğu için özel plaka için emniyet şirket yetkilisi istemiş.

valla faruk abi o golfün aynısından her gördüğümde içime sanki bir bıçak saplanıyor öyle diyeyim sana. içimde kaldı binemedm.

---------- Post added at 22:25 ---------- Previous post was at 22:24 ----------

Allah kaza bela vermesin

teşekkürler hakancım.

6 gün 14 saat :D

geçer ismailim ama nasıl geçer orası meçhul.

bu arada plaka belli olmş salı yada çarşamba eryada olr. cumartesi büyük gün :)

bu kaç gün emre adammı öldürdün yaw!!!

---------- Post added at 22:48 ---------- Previous post was at 22:47 ----------

bu kaç gün emre adammı öldürdün yaw!!!

bu arada leon delisi olacaksın bence emrecim birde tsi bide emre senin leon yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum hadi say!!!!
bu arada emre şafak kaçtı???

bitmez bence firar et emre...bide ne muamelesi yaw azıcık cesur ol ne korkaksın emrem yaw ben erzurumdan kaptım aracı ne plaka ne birşey sadece motor şasi no dan kaskosu vardı o kadar jandarma abiyimlerin de önünden geçtim kimse durdurnadı trabzondan da geliyoruz bişey olmuyor git al aracını yaw günahsın bişey olmaz biz kaç araç getirdik muamelesiz korkma!!!

bitmez bence firar et emre...bide ne muamelesi yaw azıcık cesur ol ne korkaksın emrem yaw ben erzurumdan kaptım aracı ne plaka ne birşey sadece motor şasi no dan kaskosu vardı o kadar jandarma abiyimlerin de önünden geçtim kimse durdurnadı trabzondan da geliyoruz bişey olmuyor git al aracını yaw günahsın bişey olmaz biz kaç araç getirdik muamelesiz korkma!!!

araç benim adıma değil şirket üzerine abicim.

Kanka arabayı cumartesi alcan ya. Otobana çıktın mı Bolu Dağı'nda tünelden devam ediyorsun, Ankara gişelerinde karşılıyorum seni :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt