Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

mayham 85(yunus emre)kardeşimizin beyaz martısı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
işlemlere daha yeni başlamışlar. sinirden çıldıracam ben evrakları kaç gün önce yolladım eline dün sabah geçti daha bugün başlıor işleme.

haftaya cumartesiden çnce gelemiyorum 1 hafta geçermi :(

oyyy ben bile sinirlendim ya.. :S

Vay anasını sayın seyirciler.Uzun zamandır siteye giremiyordum bi baktım bizim vw ve golf hastası kardeşimiz leoncu olmuş.Ama iyi de olmuş.Güle güle kullan Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Emre kardeşime...

Emrecim arabanı gördüm heryerini kontrol ettim bugün Allah kaza bela vermesin seni bekliyor... =)

Vay anasını sayın seyirciler.Uzun zamandır siteye giremiyordum bi baktım bizim vw ve golf hastası kardeşimiz leoncu olmuş.Ama iyi de olmuş.Güle güle kullan Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin Emre kardeşime...

teşekkürler üstad. leon geçici. golf ebedi. elbet bir gün gelir yenisi.

Emrecim arabanı gördüm heryerini kontrol ettim bugün Allah kaza bela vermesin seni bekliyor... =)

saolasn doukancım ah bir de ben görebilsem :(

teşekkürler üstad. leon geçici. golf ebedi. elbet bir gün gelir yenisi.

saolasn doukancım ah bir de ben görebilsem :(

Kardeşim bende böyle şeyler yaşamıştım istanbulda yapılmasına rağmen bir hafta ertelenmişti sıkma canını bugün bende yanındaydım arabanın emin ellerde yakında ne kilometrelere baş koyucaksınız beraber az kaldı bir hafta çok değil ne zamadır bekliyosun zaten ;)

valla abi 19 ekim 2007 akşamı sayılı gün çabuk geçer dedik güya 1 aya sigortadan parasını alıp 2. ayda arabayı alıcaktık. oldu sana 3 sene say say bitmedi artık saliseleri sayıyorum geçmio kafayı yicem.

hayırlı olsun yunus kazasız sürüşler

valla abi 19 ekim 2007 akşamı sayılı gün çabuk geçer dedik güya 1 aya sigortadan parasını alıp 2. ayda arabayı alıcaktık. oldu sana 3 sene say say bitmedi artık saliseleri sayıyorum geçmio kafayı yicem.

Sabrın sonu selamet oldu kardeşim harika bir leonun oldu Rabbim Kaza Bela Ceza vermesin ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt