Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Galatasaraylıların köşesi =)

Şş dostum dün ne diyordun abi benfica sizi evire çevire yenecek ,siz kimle oynadınız ki lazio da kim vs vs,lafı çevirme şimdi:) birkerede taktir et:)

hahahahah puhahapuhahapuhahapuhahapuhaha uyumamıışşşşş allah iğliğini versin abi anammmm:rolleyes::D neyse tebrik edelim bari ama şuan acayip şaşkınım

Farkındayım şaşkın olduğunun,içinden ulen benfica nasıl ezildin şaşkınlığı bu:)

Benim iPhone ile Tapatalk 2 kullanılarak gönderildi

ezeli rakibimizin ezik taraftari ilk öncelikle şunu belirtmek isterimki gs ye laf atarak herzamanki gibi bulunduğu durumun tadini çikartmak varken zamaninizi boşa harciyosunuz lakin sizin şuanda bulunduğunuz yerlerden biz döneli çocuk liseye başladi o yollarda sağa sola dikkatli bakarsaniz altin harflerle yazilmiş tarihin altinda gene galatasaray kelimesini göreceksinizdir.
başarinizla alakali tabiki tebrik ederiz kupayi inşallah alirsinizda artik şampiyonlar ligi kupasi için kapişir gene kimin en büyük olduğunu size göstermemiz için bir firsat oluşur.ama daha fazla kendinizi küçük düşürüp cimbomuma laf atmayin onlar bu duygulari bize çoktannnnnn yaşatti birakin ve tadini çikarin keyfinize bakin yapmadiğimiz şeyler söyleyin dağiilin lennnn :)

Bırak bu ayakları elazığ maçını sabaha kadar kutladın be nerdeyse:D

Benim iPhone ile Tapatalk 2 k
ullanılarak gönderildi

neyse bugün size laf geçmez :) 1-0 hiç hoş değil bu kadar keskin konuşmayın bence kesin geri dönüşü olucaktır haberiniz ola sonra ama az kalmıştı az daha oluyodu biz sizi 6-0 yenik gibi laflar etmeyin.bu konuşmaların altından kalkamasınız

ya tamam yendiniz bize niye sarıyonuz oralara bi zaten ayak bastık bırak ayak basmayı tarih te hep ilk gs olarak gözükecek alsanız da ikinci olacaksınız hep [MENTION=5017]Absolut[/MENTION] yanın dayım kardeşim

Fenerbahçeyi tebrik ederiz fakat 1-0 tehlikeli skor ben Portekizde Fenerbahçenin gol atacağına inanmıyorum fulll defans yapacaklar gibi geliyor aykutun oyun zihniyetide zaten öyle.Benfica evinde 2-0 rahat kazanır.Yüksekten uçmaya gerek yokkk yanii :D bu arada kareografiden de bugün gazetelerde okuyana kadar hiç bişey anlamamıştım :D

Geri
Üst Alt