Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Söyledikleriniz doğru ama önemsememelerinin sebebi aracı satın alanların bayilere karşı haklarını cesurca savunamamaları bence. Adamlar apaçık enayisiniz siz, ne dersek kabul edersiniz diyorlar. Halbuki temin edemedikleri bir hizmet için bir üst imkanı (9,2" dokunmatik multimedya) sunmak zorunda olduklarını kendileri de biliyor.

Ender Elektroniğe sordum yeni atecalar için yurt dışından lisans yapabiliyorlar fakat fiyatlar dolar üzerinden ve uçuk fiyatlar.. Parça vs ile alakası yok bu durumun lisanslar yok ortada ve müşteriler ciddiye alınmıyor başka açıklaması yok gelir ama ne zaman gelir kaç yıla gelir allah bilir bence bu konu ile ilgili toplanırsak bir sonuç alabiliriz yoksa böyle aylarca bekleriz.

Ender Elektroniğe sordum yeni atecalar için yurt dışından lisans yapabiliyorlar fakat fiyatlar dolar üzerinden ve uçuk fiyatlar.. Parça vs ile alakası yok bu durumun lisanslar yok ortada ve müşteriler ciddiye alınmıyor başka açıklaması yok gelir ama ne zaman gelir kaç yıla gelir allah bilir bence bu konu ile ilgili toplanırsak bir sonuç alabiliriz yoksa böyle aylarca bekleriz.

Fiyat aldiniz mi ? Bilgi verir misiniz ?

O fiyatı Full Linke verecek olan olmaz. Mib3 alırsın artan para da cebinde kalır. Böylece full link de açık olur. Mantık dışı fiyat söylemişler.

O paraya muhtemelen komple multi media sistemini genis ekran full link acik yeni bir cihaz ile degistirebiliriz … Bu is eger 3.000 $’a yapilabiliyorsa seat neden hala cozumsuzluk icin direniyor ?

Selamlar, daha önce belirttiğim gibi, araç sahibi olmadığım için doğuş otoya yüklenemiyorum ama şu yazılanları okuyan her ateca sahibi yarından itibaren doğuşa yüklense bir haftada sonuç alır. Doğu avrupa ülkelerinde küçük ekranlı tüm araçlarda full link açık ve sorunsuz çalışıyor. Tek sorun bizim distribütörün acizliği.

Selamlar, daha önce belirttiğim gibi, araç sahibi olmadığım için doğuş otoya yüklenemiyorum ama şu yazılanları okuyan her ateca sahibi yarından itibaren doğuşa yüklense bir haftada sonuç alır. Doğu avrupa ülkelerinde küçük ekranlı tüm araçlarda full link açık ve sorunsuz çalışıyor. Tek sorun bizim distribütörün acizliği.
İnanın bir sonuç olmuyor. Klasik doğuş her seferinde aynı cevap.

Selamlar, Full link geldi mi? Yeni gelenler de var gibi. Yeni bir bilgi var mı ?

1.jpg

Geri
Üst Alt