Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Başka bir forumdan alıntı yapıyorum:

"Merhaba arkadaşlar, Yetkili serviste çalışıyorum. Seat ateca’lardaki full link sorunu çözülmüştür. Ücretli bir şekilde yetkili servis garantisi ile aktivasyon yapabiliyoruz. "

Merhaba arkadaşlar, Yetkili serviste çalışıyorum. Seat ateca’lardaki full link sorunu çözülmüştür. Ücretli bir şekilde yetkili servis garantisi ile aktivasyon yapabiliyoruz. Eğer konu hakkında bilgi almak isteyen olursa, Instagram üzerinden ulaşabilirsiniz.
muratkmnt

Bize sorsaydınız 3450 nin 5 te biri fiyatına hallederdik :)
Bu arada yeni kasa 2020.Haziran sonrası araçlarda açılmıyor maalesef.
Bende de bu araç için sizin sisteminize dönüş için gereken malzemeler mevcut.
bu teklifin güncelliği var mı ? fiyat nedir :)

Geçen hafta Aydoğanlar yetkili servisine sordum böyle bir muhabbet dönüyor doğru mu diye. Dediler ki evet küçük ekran için kablolu büyük ekran için kablosuz car play oluyormuş artık. Ancak fiyat pahalı 5000 küsür dedi beni üzdü. O kadar bekledim 2 bin civarı değer ama fazlası için değmez.

Geçen hafta Aydoğanlar yetkili servisine sordum böyle bir muhabbet dönüyor doğru mu diye. Dediler ki evet küçük ekran için kablolu büyük ekran için kablosuz car play oluyormuş artık. Ancak fiyat pahalı 5000 küsür dedi beni üzdü. O kadar bekledim 2 bin civarı değer ama fazlası için değmez.

Benim aracımda fabrika çıkışı mevcut 2022 nisanda aldım aracı daha bugüne kadar hiç kullanmadım tabi kişiden kişiye değişir

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Ateca aracım mart 2021 çıkışlı. Makyajlı.
Bu hafta Fullink’i Kartal Doğuş Oto’da 4200 TL’ye açtırdım.
Yalnız kablolu çalışıyor.
Genel olarak güzel, sorunsuz çalışıyor ama ekran dar olduğu için sol tarafta epeyce boşluk kalıyor. Eğreti duruyor malesef, hoşuma gitmedi.
Spotifty, youtube music vs’den müzik açınca radyoya göre ses kalitesi epey iyileşiyor.
Aliexspress’ten kablosuz carplay adaptörü aldım, gelince deneyimlerimi paylaşırım.

Ekli dosyalar

• 13A53AB0-2C26-43CF-A9CF-7E00541528C9.jpeg
    13A53AB0-2C26-43CF-A9CF-7E00541528C9.jpeg
    1.3 MB · Görüntüleme: 24
Merhaba, 2023 ibiza için kablolu full link ve car play android auto açık. bunu garantiyi bozmadan kablosuz hale getirmek istiyorum, serviste böyle bir işlem var mı?

Merhaba, 2023 ibiza için kablolu full link ve car play android auto açık. bunu garantiyi bozmadan kablosuz hale getirmek istiyorum, serviste böyle bir işlem var mı?
Garantiyi bozmadan ara bir aparat ile kablosuza çevirebilirsiniz. Muhtelif Android wireless cihazlar satılıuyor.

Arona aracımda bahsi geçen konuyu Carlinkit 4.0 Adaptör ile çözmüştüm. Şuan için gayet memnunum..

Geri
Üst Alt