Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Full link hk.

Arkadaşlar deneme yaptım, seat ünite ile. Çooook güzel oldu, valla dünya varmış. Ses o kadar iyi ki Preh ünitede, inanın çok daha yüksek ve kaliteli. Arayüz zaten bu mib3 kötü, eskisi daha güzel. Çalışmayan hiç birşey yok. Sadece benim ünitem eski olduğu için renkli ambiyans desteklemedi. Gerisi harika.
Ekran 2000 e buldum, yurtdışı, 2 haftaya gelir herhalde. Ünite zamanında 1750 ye almıştım. Ama Harman takıcam bunun yerine.
Valla arkadaşlar, mib3 yapamıyoruz malum fiyatları çok yüksek, ateca ekran bulmak zaten zor, valla çok iyi bir çözüm bu.
Gelince inşallah yapıp buradan paylaşırım.
Navigasyon lu bir harman ünite oluyorsa mib 2 veya 2.5 1 saniye düşünmem hocam. En kısa sürede bakacağım bende. Öndeki usb type c ler ile full link bağlanmayı denediniz mi ?

Son düzenleme:
adabtif cruise-kör nokta-çarpışma önleme-drksiyon ısıtma İlan No: 968428124 https://www.sahibinden.com/ilan/vas...rpisma-onleme-drksiyon-isitma-968428124/detay

Türkiyede ilk ve tek full ateca kablosuz şarj dahil herşey var

SCW - SeatClubWorld kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Hocam kör nokta dahil hepsi eklenebilir. Acc zaten açmak çok basit. O ünite ve aktivasyonu dahil 15000 i geçiyor. Bence gerek yok. Şerit takip neden yok anlamadım

Navigasyon lu bir harman ünite oluyorsa mib 2 veya 2.5 1 saniye düşünmem hocam. En kısa sürede bakacağım bende. Öndeki usb type c ler ile full link bağlanmayı denediniz mi ?
Onuda değiştireceğim gibi görünüyor. Deneyip bakacağım, olmazsa Leon usb girişi var ondan alacağım.

Onuda değiştireceğim gibi görünüyor. Deneyip bakacağım, olmazsa Leon usb girişi var ondan alacağım.
Hayalete muzik ve telefon bilgilerini atarken albüm kapak ve radyo logolarıda geldimi hayalete ? Bildiğim kadarıyla bizim ünite ile hayalet arasında ethernet kablo bağlatısı var. Fiber optik yok.

Hocam selamlar, ne yaptiniz var mi bir gelisme ? Sorunsuz calisiyorsa ekran ve uniteyi nerden temin ederiz nasil yapariz yardimlarini bekliyoruz. :)

• Beğen
Reaksiyonlar: vwr
Hocam selamlar, ne yaptiniz var mi bir gelisme ? Sorunsuz calisiyorsa ekran ve uniteyi nerden temin ederiz nasil yapariz yardimlarini bekliyoruz. :)
Hocam selamlar,

2019 yani makyaj öncesinin ekranından aldım (1800 TL)
Seat Ünite buldum, 5FA035824A (840 bulmaya çalışıcam), 1500 TL
Usb Port çiftli, 500 TL
Torpido içi ünite koyma yeri, servisten, komedi gibi 65 TL

Ara kabloları kendim yaptım.
Şuan FullLink mükemmel çalışıyor.
Ses parametresi attım, ses harika.
Kadranda Telefon ve Medya bölümleri çok güzel çalışıyor.

Araç ayarları ambiyans aydınlatma dahil mükemmel çalışıyor.

Ekrana zaten diyecek yok, parlak ekran, gerçekten çok iyi..

Malzemeleri bulana yardımcı olurum.
Bu arada hayalet ekran arkasında Most girişi yok, olsaydı Mib2 alacaktım, harita yansıtacaktım, olmayınca onun masrafına girmedim.

Hocam selamlar,

Usb Port çiftli, 500 TL

Bu arada hayalet ekran arkasında Most girişi yok, olsaydı Mib2 alacaktım, harita yansıtacaktım, olmayınca onun masrafına girmedim.

Selam hocam hayirli olsun. Ekran kodunu paylasir misin ?

Unite 840 dedigin nedir ne farki var ?

Malzemeleri nerden temin ettiniz ?

Ara kablolar icin set var mi acaba orjinal ?

Musait olunca bir video paylasir misin bizimle ? :) menulere vs bakalim.

• Beğen
Selam hocam hayirli olsun. Ekran kodunu paylasir misin ?

Unite 840 dedigin nedir ne farki var ?

Malzemeleri nerden temin ettiniz ?

Ara kablolar icin set var mi acaba orjinal ?

Musait olunca bir video paylasir misin bizimle ? :) menulere vs bakalim.

Teşekkürler hocam. Ekran kodunu paylaşmıştım sanırsam 5FJ 919 605 A
840 ünite daha hızlı hocam, i5 i7 farkı gibi düşünün. Ram fazla sanırım.
Ünite ve USB yi çıkmacıdan aldım. USb zaten Leon USB sinin aynısı.
Ekranı allegro.pl den aldım. (Örnek 2 link: Navili ünite ve ekran : https://allegro.pl/oferta/tarraco-nawigacja-czytnik-navi-sd-cd-wyswietlacz-11182573517 //// https://allegro.pl/oferta/seat-tarraco-nawigacja-czytnik-navi-wyswietlacz-11018384093 )
Ara Kablo güzel set var, aliexpress de de var, yardımcı olurum.
Evet video paylaşacağım. :)

Son düzenleme:
Hocam selamlar,

Usb Port çiftli, 500 TL

Bu oluyor mu acaba keşke bunu deneseydiniz.

• Beğen
Geri
Üst Alt