Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Erya Mangal 05 Mart Cumartesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Çok istiyodum ama sözüm olduğu için katılamıcam herkese bol eğlenceler...

seher hanım bir ürün sorabilirmiyim set leonum ıcın cupra panjur 2008 model 1p0853651041 kodlu bu ürün elınızde varmı orjinal cerce kısmı siyah galiba varsa cumartesı gelıp almak ve monte ettirmek istiyorum yoksa yarına getirtebilirmiyis.
Fatih Bey elimizde yok şuan ama spariş verirsek, pazartesi günü gelir.. verelim mi sparişini??

Fatih Bey elimizde yok şuan ama spariş verirsek, pazartesi günü gelir.. verelim mi sparişini??

pazartesı gunu gelemem cok ters yerlerdeyiz ben tuzlada çalısıyorum yani oaraya gelmem imkansız gibi yarın için işyerinden izin alıp buluşmaya katılıcam gelmişkende takdırıyım dedım ama .

pazartesı gunu gelemem cok ters yerlerdeyiz ben tuzlada çalısıyorum yani oaraya gelmem imkansız gibi yarın için işyerinden izin alıp buluşmaya katılıcam gelmişkende takdırıyım dedım ama .

hafta sonu olduğu için pazartesiye kalıyor. yarın detayları konuşuruz o halde..

Evet başka kimler var görelim.........

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt