Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

Bugün sanayide SCW stickerlı beyaz leon görülmüştür. 34 FB 2408 Aracın ikinci sahibiymiş kendisi.

dün sabah 09:00 civarında boğaz köprüsünde 34 vs 5197 görüldü.

Bu yakışıklıyı yakaladım kimindir bilmiyorum ama benim çöplüğüme dadanmış

rynuzuny.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Aksam is çıkış saati [MENTION=25646]Reis[/MENTION] duruldu gişeler cikista görüldü az birsey trafikte oynasildi :zipla

- - - Mesaj Birleştirildi - - -
[MENTION=4]kfy[/MENTION] Cezmi abi sabah Bostancı sanayide görüldü :mk1

• Beğen
Reaksiyonlar: Reis
Aksam is çıkış saati @Reis duruldu gişeler cikista görüldü az birsey trafikte oynasildi :zipla

- - - Mesaj Birleştirildi - - -
@kfy Cezmi abi sabah Bostancı sanayide görüldü :mk1

Reismi durduruldu benmi seni durdurdum :) arkadandan 500 defa selyektör yaptım kornaya bastım direksiyonda sızmışsın tıngır mıngır gidiyon :))

[MENTION=41]karapale[/MENTION] Kıvanç bir seni görmek nasip olmadı bana geçen mobeskoya geldim hafta sonu kartepe merkezde biraz durdum ama görmek nasip olmadı seni şahsen sabahın körüydü

Birbirimize yakınız aslında ben servise gideceğim zaman haber vereyim müsait isen görüşelim arkadaşım

[MENTION=41]karapale[/MENTION] Kıvanç bir seni görmek nasip olmadı bana geçen mobeskoya geldim hafta sonu kartepe merkezde biraz durdum ama görmek nasip olmadı seni şahsen sabahın körüydü

Birbirimize yakınız aslında ben servise gideceğim zaman haber vereyim müsait isen görüşelim arkadaşım

Tamam abi görüşelim, beni yakalarsa birtek [MENTION=40]PATRON[/MENTION] yakalar çünkü evimi biliyor ben arabayı fazla çıkarmadığım için görmemen çok normal.. Servise geçtiğinde çağırman yeter servistekilerde numaram var??

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kfy ve absolut cezmi abi ve barış ayağınıza sağlık sizleri görmek güzeldi yolu düşen herkesi beklerim bağlarbaşından üsküdara inen cadde üstünde çiğköfte miss herdaim sıcak çay bulunur

Geri
Üst Alt