Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

Ramazan bayramından önceki cuma mübarek gün güngörende emre kardeşimi gördüm (ghost rider) yanında bir sarışınla (aman ayça görüp okumasın aramızda SCW) 5 dakka sohbet ettik sarışın uzun boylu hatunu daha fazla bekletemiyeceğini söyleyip izin istedi ve gazlayıp gözlerden uzaklaştı....:)

dün hk plakalı beyaz üstünde siyah şeritli modifiyeli leon gördüm taksim yönünden geliyordu aksaray beyazıt yol ayrımında kararsız kalmıştı daha sonra aksaray yönüne gitti

Ramazan bayramından önceki cuma mübarek gün güngörende emre kardeşimi gördüm (ghost rider) yanında bir sarışınla (aman ayça görüp okumasın aramızda SCW) 5 dakka sohbet ettik sarışın uzun boylu hatunu daha fazla bekletemiyeceğini söyleyip izin istedi ve gazlayıp gözlerden uzaklaştı....:)
aman sakın ayça duymasın abi aramızda kalsın:Dkusura bakma bekletemedim sarışın uzun boylu hatunu,umarım kırılmamışsındır:D:D:D:)

aman sakın ayça duymasın abi aramızda kalsın:Dkusura bakma bekletemedim sarışın uzun boylu hatunu,umarım kırılmamışsındır:D:D:D:)
konusu açılmışken gecen karşıya gittigimizde yoldan aldıgımız 2 tane hatun vardı ne oldu konusuyormusun hala :))

Dün kartal oto sanayide 34 uu 1575 beyaz leonu gördüm.

Birde gebze de 2 üye var sınıyordum dün 43 de 343 kırmızı leonu gördüm misafir olabilir bilmiyorum.

Feda Kemal abinin aracı gördüm. Silecekleri kaldırdım. Ön lipi çalacaktım sökemedim. Yahu biriside çıkıp nabıon sen demedi :)

Sobeledim...

ehamygy7.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
D.bakırda mecburi görevimden dolayı bulunmaktayım varmı benım gibileri acaba :)

Geri
Üst Alt