Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

Dün safranboluda 43 DE plakalıydı yanılmıyorsam kırmızı leon görüldü park halinde. Tepede çay bahçesinin karşı tarafında park halindeydi :)

Gelirken ve giderken yanından geçtim görürüm umuduyla ama göremedim malesef :)

[MENTION=21038]Mertkan[/MENTION] bugün viaport ta park halinde görüldü

bı kac gun once cesme otobanında ayak ustu eskı uyelerımızden tam seatcı Serkan kucukyılmaz ıle gorusuldu kısa muhabbetten sonra yollara devam edıldı bodrumda cezmı baba barıs hep beraber uzun muhabbetten sonra gece gezmesı yapıldı !! sabah 5 te yenılen kuzu kelle ıle son buldu !!! dun fp plakalı adını unuttugumuz bır arkadasım la aydın ortaklar da cop sıs kacamagında karsılasıldı !!! kısmetse bu gece yola cıkıyorum foto cu uyemız nılufer le beraber canakkale uzerınden ızmır bergama dıkılı cesme !! bakalım kımlerı gorucez

75 at 725 plakalı siyah stikerli leon kimin. sokağımda asker uğurlama törenine katılmış kimse :)

re4y3a8y.jpg
9e2a5aru.jpg

Çanakkale Altınoluk yolunda feribotton sonra görüldü selam verildi Altınoluk a kadar beraber geldik ama arkadaşın ismini bilmiyorum

Geri
Üst Alt