Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Bugün Trafikte SCW Üyesi Gördünüz mü ?

Dün Kadiköy'de park halinde 34 Fp 1037 görüldü . :)

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
34 TU 2402 beyaz leon

Bu aralar emre abiyi çok görüyorum yine gördüm incirlide dün gece 1'de :D

22 30 sularında yani yarım saat önce sefakoy dominosun önünde aero kitli 34 GF **** plakalı scw stickerlı beyaz leon görüldü. Altımda ki arac farklıydı durdum fakat icinde her hangi biri yoktu. :)

Merhabalar scw stickerı nerden nasıl temin edebilirim acaba.yardımcı olursanız sevinirim.

34 gg 4974 tü sanırım yeşiltepede herzamanki yerinde park halinde görüldü.

benim mekanım orası safak kardeşim sende z.burnunda otoruyorsun galiba gel mutlaka tanışalım

Bugünde Oliviumun önünde gördüm. Duramadım sende ordamıydın bilmiyorum abi. Sürekli park halinde görüyorum aracı yolda zaten görürsem biyerde affetmem tanışırım :)

Bugünde Oliviumun önünde gördüm. Duramadım sende ordamıydın bilmiyorum abi. Sürekli park halinde görüyorum aracı yolda zaten görürsem biyerde affetmem tanışırım :)
aynen kardeşim oradaydım gördüğün yerde gel tanışalım mutlaka safak kardeşim :)

34 HP 39(52 idi sanırım )

avcılar - igs köprü altında bekleme halindeydi

korna çalındı selektör yapıldı ama sanırım görmedi :)

Geri
Üst Alt