Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ALTEA XL KAR PERFORMANSI( espli ve espsiz)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
konu sapmasın..kısacası esp önemli bir kavram :D

iyiki esp için beklememişim baksana esp mi var dert var puhaha

bana sormana gerek yok ehlıyetı alırken motorun parcalarına cok calısmamıssın,sınava hazırlık kıtabını acıp calısabılırsın yada google yazabılrısın ama sana kolaylık yapım ben lınk koyım :)
http://www.bilgiustam.com/diferansiyel-nedir-nasil-calisir/

sen dıfransıyelı saftsız bsy olarak goryosunda acaba kendı onden ceker arabanda nasıl b aktarma var zannedıyorsun onu anlamadım ben :)

he bu linkide inceledim. bence kitabı okumadan sınava giren kişi sensin çunku orda dikkat ettiysen resimde görunen defransiyel karpuzun içindeki parçaları. önden çekişli arabalarda farklıdır benimle iddialaşma yarın getiririm arabayı eryaya ön alt muhafazayı sökerim görursun ne olduğunu.

kurtbilin el attığı hangi konu bugune kadar sapmamışta bu konu sapmasın. boş geç...

esp testınden once arabanda dıfransıyel var mı yok mu onu b ogren oncesınde atar yapmadan once.he b de benım yazdıgım konuları ben saptırıyomusum oyle mı :) Benım burda neyı ne kadr bıldıgımı nerde ne yazıcagımı herkes bılır serhat ;)

he bu linkide inceledim. bence kitabı okumadan sınava giren kişi sensin çunku orda dikkat ettiysen resimde görunen defransiyel karpuzun içindeki parçaları. önden çekişli arabalarda farklıdır benimle iddialaşma yarın getiririm arabayı eryaya ön alt muhafazayı sökerim görursun ne olduğunu.

Hala saka yaptıgını flan dusunyorum ya cok cıddıyım :) Serhat bıze anlatsana senın arabanda akslar nereye baglı aktarma organı nedır b soyle allah askına :)

ayrıca kurtbil mademki herşeyi çok iyi biliyorsun mademki defransiyel kilidi esp ile bağımlı ve defransiyel olmadan çalışmayacağı kanısındasın. o zaman bana bununda cevabını ver. knorr bremse'nin tırlar için urettiği espnin hem çeker akstaki defrasiyelinde hem ön yön tekerleklerinde hemde treylerde nasıl çalıştığını bana söylermisin. treyler de defransiyeli bırak bir birine bağımlı teker bile yok burda nasıl kullanılıyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt