Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACC Montaj Aktivasyon

Escb

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Nasipse ben de 2 hafta içinde bir Ateca sahibi olacağım. Araçta zaten hız sabitleyici mevcut. Ayrıca ön bölge asistanı da var. Adaptif olması için ekstra bir parça mı değişiyor?

a.alpas

Kayıtlı Üye
Selamlar,

Nasipse ben de 2 hafta içinde bir Ateca sahibi olacağım. Araçta zaten hız sabitleyici mevcut. Ayrıca ön bölge asistanı da var. Adaptif olması için ekstra bir parça mı değişiyor?
Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Evet parça değişimi gerekiyor. Direksiyon sökülüp 2 kol olan silecek kolu üçlü versiyonu ile değişiyor. Sonrasında aktivasyon yapılıyor. Araçta büyük fark yaratıyor. Dün uzun yol deneyimim oldu, çok rahatlatıyor. Tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Escb

Escb

Kayıtlı Üye
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin.
Pekala bu işlemi servis dışında yaptırdığımızda garanti devre dışı kalıyor mu? Malum gizli özellik açtırma gibi operasyonlar garantiyi etkilemiyordu, o yüzden sordum.

a.alpas

Kayıtlı Üye
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin.
Pekala bu işlemi servis dışında yaptırdığımızda garanti devre dışı kalıyor mu? Malum gizli özellik açtırma gibi operasyonlar garantiyi etkilemiyordu, o yüzden sordum.
Araca harici yaptırdığınız herşey garantiyi etkiliyor. Sonuçta bir müdehale var. Fakat benim aracımda şöyle bir durum gelişti. Kör nokta ve pla montajı sonrası airbag hatası verdi ve airbagler devre dışı kaldı. Servise götürdüğümde aracı incelediler ve araçta değişiklik yapıldığı ortaya çıktı. Fakat sorunun kronik olduğuna kanaat getirip değişiklik garantiden yapıldı.

Escb

Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun. Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Üst Alt