Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

ACC Montaj Aktivasyon

Selamlar,

Nasipse ben de 2 hafta içinde bir Ateca sahibi olacağım. Araçta zaten hız sabitleyici mevcut. Ayrıca ön bölge asistanı da var. Adaptif olması için ekstra bir parça mı değişiyor?

Selamlar,

Nasipse ben de 2 hafta içinde bir Ateca sahibi olacağım. Araçta zaten hız sabitleyici mevcut. Ayrıca ön bölge asistanı da var. Adaptif olması için ekstra bir parça mı değişiyor?

Öncelikle hayırlı olsun. Allah kaza bela vermesin. Evet parça değişimi gerekiyor. Direksiyon sökülüp 2 kol olan silecek kolu üçlü versiyonu ile değişiyor. Sonrasında aktivasyon yapılıyor. Araçta büyük fark yaratıyor. Dün uzun yol deneyimim oldu, çok rahatlatıyor. Tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: Escb
Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin.
Pekala bu işlemi servis dışında yaptırdığımızda garanti devre dışı kalıyor mu? Malum gizli özellik açtırma gibi operasyonlar garantiyi etkilemiyordu, o yüzden sordum.

Güzel dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin.
Pekala bu işlemi servis dışında yaptırdığımızda garanti devre dışı kalıyor mu? Malum gizli özellik açtırma gibi operasyonlar garantiyi etkilemiyordu, o yüzden sordum.

Araca harici yaptırdığınız herşey garantiyi etkiliyor. Sonuçta bir müdehale var. Fakat benim aracımda şöyle bir durum gelişti. Kör nokta ve pla montajı sonrası airbag hatası verdi ve airbagler devre dışı kaldı. Servise götürdüğümde aracı incelediler ve araçta değişiklik yapıldığı ortaya çıktı. Fakat sorunun kronik olduğuna kanaat getirip değişiklik garantiden yapıldı.

Geçmiş olsun. Bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim.

Hocam, paylaşım için teşekkürler.

Makyajlı Atecada hız sabitleme direksiyon üstüne yerleştirilmiş. Sizce bir değişim gerekir mi? Sadece aktivasyon yapılabilir mi?
Garanti etkilenir mi, eğer sadece aktivasyon yeterliyse?

Saygılar...

Hocam, paylaşım için teşekkürler.

Makyajlı Atecada hız sabitleme direksiyon üstüne yerleştirilmiş. Sizce bir değişim gerekir mi? Sadece aktivasyon yapılabilir mi?
Garanti etkilenir mi, eğer sadece aktivasyon yeterliyse?

Saygılar...
Acc için front assist şartı var. 2020 makyajsız kasada daha yeni çözüldü acc aktivasyonu.
Makyajlı kasa yı henüz yapabileceklerini sanmıyorum. Biraz beklemek gerekir.
Diğer yapılan herşeyde garanti çok ön plana çıkmasada, acc de olay biraz farklı.
Acc için lisans gerekiyor. Benim aracımda bilgisayara bağladığımızda acc uyarı olarak hata veriyor. Serviste kayıtda çıktı. Fakat bir sorun yaratmadılar.

Acc için front assist şartı var. 2020 makyajsız kasada daha yeni çözüldü acc aktivasyonu.
Diğer yapılan herşeyde garanti çok ön plana çıkmasada, acc de olay biraz farklı.
Acc için lisans gerekiyor. Benim aracımda bilgisayara bağladığımızda acc uyarı olarak hata veriyor. Serviste kayıtda çıktı. Fakat bir sorun yaratmadılar.

Teşekkür ediyorum, ben de yarın Enderi arayacağım. Front assisst olduğu için yapılabilir diye düşünüyorum. Umarım olur tabii.

Tekrar teşekkürler.

Merhaba. Acc aktivasyonu crackli olarak mı yapıldı yoksa aracın kendi şasisine tanımlanarak mı? Crack yapılarak açıldığında herhangi bir servis güncellemesinde aktivasyonun silineceği söyleniyor. Bu konuda bilginiz var mı? Ben de kendi aracım için düşünüyorum ama crackli yaptırıp yaptırmama konusunda karar veremedim.

ACC çok kullanışlı bende sürekli kullanıyorum. Ender elektronik de fiyatı fazla, siz iyi fiyata almışsınız.

Geri
Üst Alt