Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 sus 30 -- 2012 1,6 tdi cri 105 hp style dsg...

Arkadaşlar geçenlerde petlas kıs lastikleri almıştım ve lastiklerde problem yaşadığımı buradan sizlerle paylaşmıştım..Eksperi bekleyip problemi izahedecektik,ancak benim lastikcim problemin olduğunu kabul etmişti zaten.Netice itibari ile petlas marka lastikleri iade edip yerıne 4 adet sıfır lassa snoways era marka lastikleri ile değiştim..Ve tekrar kış lastiklerimi taktım..Şuan bir problem gözükmemekte olup karlı havada deneyeceğim günü beklemekteyim (bu saatten sonra kar yağarmı bılemem:confused:)

Lastiklerim haricinde aracımın ampullerini bixenon farlar ile değişmiş ve yaklaşık 5-6 aydır kullanmaktaydım,Farların ikinci el olması nedeniyle bakıma sokma ihtiyacı hissedip Dursun usta ile iletişime geçtim.Sağolsun bana ıkı adet geçici far vererek mevcut farlarımı bakıma aldı.Buradan erzuruma asker ocagına kargoladığımız farlar geldi ve bugun montajı gerçekleşti..Dursun usta farların eskı merceklerini içleri siyahlandığı için kaldırıp atmış yerıne 2012 mercedes c180den çıkma hella marka mercekleri ve krom kapakları monte etmiş..Üzerindeki xenon ampullerinide phılıps d2s colormatik 6000k ampuller ile değiştirerek daha net bir ışık görüntüsü elde ettik.Ayrıca solgun duran amerikan park ampulleride yenileri ile değitirilip ledli dipsiz park amülleri iptali gerçekleşitirdi..Son görünüm Fotoğraflardan görüldüğü üzeredir..
@GeniuS Ayrıca Dursun kardeşime emeklerinden dolayı teşekkür ediyor eline sağlık diyorum..

Ekli dosyayı görüntüle 9507Ekli dosyayı görüntüle 9503Ekli dosyayı görüntüle 9504Ekli dosyayı görüntüle 9505Ekli dosyayı görüntüle 9506
kardeş çok yakışmış ellerine saglık bu farlar muayneden geçiyomu mercekli demi bunlar maliyeti nekadar oldu sana kardeş

Güle güle kullan abicim Allah kaza bela vermesin çok yakışıklı Durmuş tamponda takılsın pek birşey kalmıyor sanırım :)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
kardeş çok yakışmış ellerine saglık bu farlar muayneden geçiyomu mercekli demi bunlar maliyeti nekadar oldu sana kardeş
Tamponda far Yikama varsa direk geçiyor yok ise muhanesini yapan elemana bağlı genelde ama yükseklik ayarı çalıştığı ve beyinler tampon icine montaj yapıldığı İcin orijinal sanıyorlar genelde

Tamponda far Yikama varsa direk geçiyor yok ise muhanesini yapan elemana bağlı genelde ama yükseklik ayarı çalıştığı ve beyinler tampon icine montaj yapıldığı İcin orijinal sanıyorlar genelde
peki ustam bizde yaptırsak acaba ama bide ben tamponları degiştirmek istiyorum ilk önce hangisi sence

Pasam teşekkürler kardeşim..Maliyet söyleyemiyorum farlari ikinci el alıp onarım yaptırdım..İşi yapan Dursun usta ile iletişim kurarsan daha sağlıklı olur kardeşim...Gerekli bilgileri zaten Dursun usta cevaplamış zaten ayrıca yazmadım o yüzden..

Güle güle kullan abicim Allah kaza bela vermesin çok yakışıklı Durmuş tamponda takılsın pek birşey kalmıyor sanırım :)

Eyvallah Dursun usta..Eline emegine saglık kardeşim..

Dursun ustanın ellerine saglık güzel olmuşlar :eek:key: Ulvicimmm güle güle eskitmeler :D

Teşekkürler kaancim daha iyisi senin olsun inşallah..

peki ustam bizde yaptırsak acaba ama bide ben tamponları degiştirmek istiyorum ilk önce hangisi sence
Uzun yol gidiyorsanız öncelik far ama yok sehir ici çok kullanıyorsanız tampon ben olsam öğle yapardım sehir ici kullanıyorum ama sert arac kullanıp yol vermiyorlar bana diyorsanizda far ama dediğim gibi ben olsam önce tampon yapardım herhalde çok yakışıyor çünkü :)

Geri
Üst Alt