Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

34 SJ 801 - 1.2 TSI *sener652

yok yok.. BBS Seat Sport yada BBS CH takıcam :) yaza doğru inşallah :D

Ömercan vites topuzunu merak ediyordu o yüzden onun fotoğraflarına yoğunlaştım :)

Sağolun.. Allah Nazarlardan Korusun Hepimizi :)

Bu arada bugün birkez daha sevdim aracımı :) dün benzin almıştım.. 100km gittim ve bugün baktığımda 750km gider diyordu :D 1 depoyla en az 650-700 km gidiyorum ki çok sakin kullandığım söylenemez :D

kardesım masallah cok ıyı olmus :) ...... vıtes rahat mı ? bır garıp geldı gozume sımetrısı ıcın sordum :)

kardesım masallah cok ıyı olmus :) ...... vıtes rahat mı ? bır garıp geldı gozume sımetrısı ıcın sordum :)

herhangi bir sorunu yok gayet rahat.. tek sorun havalar soğuk olduğunda vites topuzunun başıda çok soğuk oluyo :D elim üşüyo.. Görüntü mükemmel.. Tavsiye ederim yani kullanımında sorun yok.. Bugünkü buluşmaya gelemedim işlerimi halledemedim fakat haftaya avrupa yakasında olursa kesin geliyorum ;)

Oy oy oy çok güzel olmuş valla:) Kazasız sürüşler dilerim sana..

Murat, aracın baz fiyatının dışında yaptıklarını(aksesuar vs) belirtip ,fiyatlarını da belirtebilir misin? Bu işe kalkışmak isteyebilecekler içinde fikir vermiş olursun..

Oy oy oy çok güzel olmuş valla:) Kazasız sürüşler dilerim sana..

Murat, aracın baz fiyatının dışında yaptıklarını(aksesuar vs) belirtip ,fiyatlarını da belirtebilir misin? Bu işe kalkışmak isteyebilecekler içinde fikir vermiş olursun..

Teşekkürler Abi, Allah hiçbirimize kaza bela vermesin :)

Listeleyim,
Aerodinamik Kit - 3500
Pedal Kiti - 400
Kol Dayama - 500
Seat Sport Halı Paspas - 180
RNS 510 - 2730
Vites Topuzu + El Freni Kaplaması - 550
Eibach Prokit - 340
K&N 57S-9500 - 220

Sanırım bu kadar :) Unuttuğum olabilir ;)

Kazasız belasız cezasız sürüşler sana çok tatlı olmuş aracın app plakaların gelince nazar boncuğu yapıştır plakaya
yeni üye oldum bende de 1.2 tsı war sadece plaka sadeleştirme war şuan (app arıyorum) o kadar çok yawaş ilerliyorum modda malum (ekonomik)
öncelikle app plaka yardımııı warmı bildiğin bi yer

Geri
Üst Alt