Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 Milyon Nokta (Oyunda Son Nokta ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kime,nerede nasil hitap edilecegi ogrenilebilir diye dusunuyorum..
Herkesin forum yoneticilerine istekte bulunma hakki vardir elbette..Degerlendirilecektir:)

Erkan abi benden yaşça büyüksün yazdıgımı hakaret olarak algıladıysan özür dilerim gerçekten abim yaşındasın herşeyden önce yaşına saygım var ama sende bu konuya fazla takılma sen şikayet edersin eğer yanlış birşey varsa düzeltilir . Kusura bakma bir hatam varsa.

Konudan rahatsiz oldugumu, nedenlerini ve onerimi buradan yonetime yazdim zaten:)
Artik yonetim bu duruma hakkaniyetli bir cozum bulmaz ise zaten burada bana gore bir sacmaligin icinde forumdaslik yapmanin bir mantigi kalmayacaktir benim icin..

Konudan rahatsiz oldugumu, nedenlerini ve onerimi buradan yonetime yazdim zaten:)
Artik yonetim bu duruma hakkaniyetli bir cozum bulmaz ise zaten burada bana gore bir sacmaligin icinde forumdaslik yapmanin bir mantigi kalmayacaktir benim icin..

yani erkan abi şöyle bir durum var sana göre bu olay saçma olabilir o zaman sen saçma olmayan konularla ilgilensen daha iyi olmaz mı ? yani burada birsürü arkadaş hem oyun oynuyoruz hemde bu sayede muhabbet ediyoruz . Benim merak ettiğim konu neden bu derece rahatsız oldugundur. saygılar

doğukan erkan abi kişisel fikrini söylemiş niye ters ters cevaplar yazıyosun aranızda 13-14 yaş fark var
ki sen daha dün üye oldun buraya beğenmiyorsan yazma falan ne demek ?

son 15-20 sayfayı inceledim üyeler 2 mesaj yazmış sen 10 tane yazmışsın site yöneticilerinin bu oyuna katılması
senin saygısızlık yapmanı gerektirmez. aynı şeyi daha öncede bana yaptın görmezden geldim üslubuna dikkat et

yani erkan abi şöyle bir durum var sana göre bu olay saçma olabilir o zaman sen saçma olmayan konularla ilgilensen daha iyi olmaz mı ? yani burada birsürü arkadaş hem oyun oynuyoruz hemde bu sayede muhabbet ediyoruz . Benim merak ettiğim konu neden bu derece rahatsız oldugundur. saygılar

sevgili Doğukan,benim neden rahatsız olduğum seni çok ilgilendirmez..kaldı ki niye olduğunuda yazdım..lütfen benim postlarımın üzerinden bana da cvp hakkı doğuracak şekilde post kasma...ben bu duruma alet olmak istemiyorum..hangi konunun bana göre saçma olup hangisiyle ilgileneceğim konusuda bırak bana kalsın..bana bir daha yönlendirecek şekilde msj yazarsanda benim de uslubum değişecektir.
iyi muhabbetler:eek:key:

Ben üslubumu bozduğumu düşünmüyorum ben sadece doğru olanı söylüyorum . Banada saçma gelen o kadar konu var ki beni eğlendirmeyen hiç bakmıyorum yazmayı hiç düşünmüyorum bende Erkan abiye bu öneride bulundum . Kiminle nasıl konuşacağımı iyi bilirim burada bir saygısızlıkta yok eğer saygısızlık yaptığımı düşünüyorsa da ERKAN abi ondan özür dilerim. Benim demek istediğimi herkes anladı sanırım . Bu siteyi çekip çeviren kişiler gerekirse bu konuyu kaldırsınlar çok önemli değil hatta mesaj sayısı kısmınada "0" yazsınlar burda önemli olan ne biliyor musunuz ? insanların mesaj sayıları sizin ilgi odağınız olmuş bence fazla takılmayın. Bu forum sitesinde iyi vakit geçirmek için bulunuyoruz onuda çok görmeyin. İlgimi çeken onca kişinin içinde sadece bir kaç kişiyi rahatsız etmesi . Neyse

Ben üslubumu bozduğumu düşünmüyorum ben sadece doğru olanı söylüyorum . Banada saçma gelen o kadar konu var ki beni eğlendirmeyen hiç bakmıyorum yazmayı hiç düşünmüyorum bende Erkan abiye bu öneride bulundum . Kiminle nasıl konuşacağımı iyi bilirim burada bir saygısızlıkta yok eğer saygısızlık yaptığımı düşünüyorsa da ERKAN abi ondan özür dilerim. Benim demek istediğimi herkes anladı sanırım . Bu siteyi çekip çeviren kişiler gerekirse bu konuyu kaldırsınlar çok önemli değil hatta mesaj sayısı kısmınada "0" yazsınlar burda önemli olan ne biliyor musunuz ? insanların mesaj sayıları sizin ilgi odağınız olmuş bence fazla takılmayın. Bu forum sitesinde iyi vakit geçirmek için bulunuyoruz onuda çok görmeyin. İlgimi çeken onca kişinin içinde sadece bir kaç kişiyi rahatsız etmesi . Neyse

insanların mesaj sayısı değil ilgi odağım adamlıkları ve karakterleri erkan abi bu sitede saygı gösterilecek adamların en başında gelir
sitede iyi vakit geçirirken yazdıklarına dikkat edeceksin laf sokuşturmayacaksın ve kimseyi terslemeye hakkın yok..
ayrıca senin bu konun beni rahatsız etmiyor.. ilginm dışı ve hiç zamanımı ayıracağım bir şey değil
boş adam işi gereksiz boş beleş bir konu ne zaman biteceği bile belli değil 10 sene sürecek bir zırva..

benim takıldıgım tek yer senın yazdıklarında kullandığın ifadeler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt