Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 Milyon Nokta (Oyunda Son Nokta ) :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
998,152 diyelim ki öyle sen neden bu kadar rahatsız oldun ?

1.si saygili ol bana sen diye hitap edemezsin..
2.si burasi bir paylasim- forum sitesi...

Simdi sizin gibi bisey katmadan oyun oynayanlarla(saymayi herkes biliyor)bu foruma faydali paylasimlarda bulunanlari bir mi tutucaz.

Sevgili forum yoneticileri benim onerim bu konuya bir kisinin gunde birden fazla mesaj atamamasi yonunde kisitlanmasidir..Boylece adalet saglanabilir diye dusunuyorum..

1.si "sen" saygısızlık belirten bir hitap biçimi değildir. Bunu yazarken de saygısızlık etmek için yazmadım.
2.si burası bir forum sitesi bunu biliyoruz ama bu tarz oyunlar hemen hemen bütün forum sitelerinde var . Yani bu oyun seni neden bu kadar rahatsız etti aslında ben bunu anlayamadım sadece. Ama eğer sen bu konudan rahatsız oluyorsan girip yazmayabilirsin bence ayrıca eğer bu konu gerçekten bu siteye aykırı bir konu ise bunu zaten moderatörler kaldırırdı kendileri de bu oyunu oynuyorlar zaman zaman bence sen başka birşeye takılmışsın.

1.si "sen" saygısızlık belirten bir hitap biçimi değildir. Bunu yazarken de saygısızlık etmek için yazmadım.
2.si burası bir forum sitesi bunu biliyoruz ama bu tarz oyunlar hemen hemen bütün forum sitelerinde var . Yani bu oyun seni neden bu kadar rahatsız etti aslında ben bunu anlayamadım sadece. Ama eğer sen bu konudan rahatsız oluyorsan girip yazmayabilirsin bence ayrıca eğer bu konu gerçekten bu siteye aykırı bir konu ise bunu zaten moderatörler kaldırırdı kendileri de bu oyunu oynuyorlar zaman zaman bence sen başka birşeye takılmışsın.

Kime,nerede nasil hitap edilecegi ogrenilebilir diye dusunuyorum..
Herkesin forum yoneticilerine istekte bulunma hakki vardir elbette..Degerlendirilecektir:)

998,149 bende bitene kadar yazıcam bakalım sonu ne olcak :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt