Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

04.10.2009 Pazar SCW AİLESİ Kahvaltı Organizasyonu (tarih değişti)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar merhaba.burdan özellikle cezmi abi,çağlar,gökhan ve abim olan lepn sport'a sesleniyorum.organisazyonlar yapılıyo ama hiç çağrılmıyorum.:(:(:( tamam seatım olmayabilir ama bana neden üvey evlat muamelesi yapılıyoki......! paramız arabamız yoksa abilerimiz kardeşlerimiz var ama dimi.ayıp size...:):):):):) bilmem anlatabildimmi? bilgilerinize sunarım:D bütün SCW üyelerine keyifli forumlar diliyorum..:)

arkadaşlar merhaba.burdan özellikle cezmi abi,çağlar,gökhan ve abim olan lepn sport'a sesleniyorum.organisazyonlar yapılıyo ama hiç çağrılmıyorum.:(:(:( tamam seatım olmayabilir ama bana neden üvey evlat muamelesi yapılıyoki......! paramız arabamız yoksa abilerimiz kardeşlerimiz var ama dimi.ayıp size...:):):):):) bilmem anlatabildimmi? bilgilerinize sunarım:D bütün SCW üyelerine keyifli forumlar diliyorum..:)

köpeğin olsun araba Emrecim, pazar günü geliyorsun ozaman :)

sağol ozanım:D ilk düşünen sen oldun.gelebilirim belki ama biraz naza çekim kendimi:D:D:D:D

emre sen istedin ben abin veya bir başkası yokmu dedi...hoşgeldin kardeşim

hoşbulduk abim.tabiki öle bişi yok yanlış anlaşılmasın:D

liste tekrar guncellesmistir son sayimiz 42 dir caglar kardesim :) emrede gelirse 43 :) bu arada hosgeldin emre

biri bişeymi dedi :rolleyes: kardeşim herzaman yerin hazır maçlarada bekliyoruz :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt