Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Leon'da Savrulma Sorunu

basılacak yerle basılmayacak yerin farkını çok iyi bilen birisi olduğum için l(özellikle alp için bu dediğim) bu şakanı komik bulmuyorum.

ama sende karar ver, az önce basmıyorum ben hız limitlerine uymadığımı nerden biliyosun falan diyodun, şimdide basılacak yeri bilirim diyosun:) demekki sende hız yapıyosun, hadi kendinle çeliştiğini geçelim, basılmayacak yerin farkından bahsetmişsin, en kral risksiz yol otoban, orda bile bassan önüne biri, birşey, bi taşıt, it, kedi, köpek, tilki ,kanguru, zebra vs.:D çıkabilir ani bi manevra yapmak zorunda kalabilirsin.. kendinle çelişecek kadar sıkıştın, tamam daha yüklenmiom gari:D

dedim ya büşra ve alkol bi araya gelince başıma gelio o işler :D

ama sende karar ver, az önce basmıyorum ben hız limitlerine uymadığımı nerden biliyosun falan diyodun, şimdide basılacak yeri bilirim diyosun:) demekki sende hız yapıyosun, hadi kendinle çeliştiğini geçelim, basılmayacak yerin farkından bahsetmişsin, en kral risksiz yol otoban, orda bile bassan önüne biri, birşey, bi taşıt, it, kedi, köpek, tilki ,kanguru, zebra vs.:D çıkabilir ani bi manevra yapmak zorunda kalabilirsin.. kendinle çelişecek kadar sıkıştın, tamam daha yüklenmiom gari:D

valla ben hiç bir yere sıkışmadım :) allaha şükür neyin ne olduğunu iyi bilirim ama burada zorunuza gidiyor kıvranıyorsanız sizin sorununuz.

Airbagleri iptal ettirmek istiyorum. Kullanmıyoruz nasıl olsa, ileri sürüş tenkniklerimde var,basmam ben zaten :)

Yunus haftada 1 İstanbul Park'a çıkıyo..ekstradan 50 gözetmen eşliğinde tamamen kontrollü bi şekilde..trafikten kaynaklı hiç bi sıkıntı olmadan.. :D :D
ki TR GP'de hatırladığım kadarıyla 2 farklı yarışta köpek girmişti piste..hangi sene hatırlamıyorum oturduğumuz yerin önünden koşmuştu hayvan bi defa.. :D :D

sürat yaparken esp falan zaten hiç bir işe yaramaz bu arada. 190 la kaymaya başladığında esp devreye girecek zamanı bile bulamaz sen patlayana kadar.

sürat yaparken esp falan zaten hiç bir işe yaramaz bu arada. 190 la kaymaya başladığında esp devreye girecek zamanı bile bulamaz sen patlayana kadar.

süratsizkenmi işe yarıycak bu ESP? 20 iimi? yada kalkarken falanmı?yok sen TCS ile karıştırıyosun:D

bazı arkadaşlar teknoljiye karşı anladığım kadarıyla adamlar boşuna bulmuş,abs yi ,ebs,eds,airbagi neden bulmuşlarki bizim gibi türkler tartışsın diye..

benim önceki aracımda ne esp vardı ne abs tek bir kazam bile olmadı..kaza olması çok anlık birşeydir..ya çok hızlı gitmişsinizdir yada dikkatsiz bir anınızda olabilecek,daha da ötesi karşı tarafın hatası ile olabilecek bir durumdur...
çok araba kullandım ama espli olan yoktu..ben ilk defa bir esp li araç olarak kullandığım araba leonumdur ve virajlarda çok güzel ve keyifli dönüyorum..tabiiki altımızdaki araba süper bir araba değil ama çoğu arabadan da çok iyi..çok iyi olmasını da beklemeyin..bu araba türkiye de bu kadar yüksek fiyata satılıyor..devletimiz sağolsun..

AYRICA BURDAKİ ARKADAŞLAR EĞER SEAT KULLANMAKTAN MEMNUN DEĞİLSENİZ OLUMSUZ YAZILARINIZI BURALARA YAZMAYIN..BENİM GİBİ ARACINDAN ÇOK MEMNUN OLAN İNSANLAR VAR VE ADAMI ARACINDAN SOĞUTACAKSINIZ YORUMLARINIZLA...BURASI SEATIN FORUMU OLMAKTAN ÇIKMIŞ BAŞKA MARKALARIN KONUŞULDUĞU ÖVÜLDÜĞÜ FORUM OLMAYA BAŞLAMIŞ..

Geri
Üst Alt