Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracımız 5F Leon 1.6 TDI DSG İle Devam

Hocam güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin. Çok şık olmuş araç. Jantlar süper olmuş özellikle, güzel tercih =)
Ufak bir tavsiye/hatırlatma: Lastik havalarını bir kontrol et bence =D

Kim icin dendi bilmiormda hepimznki guzel eyw. Allah kimselere kaza bela vermesin

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merhaba,

Öncelikle hayırlı olsun aracınız kazasız belasız sürüşler dilerim. Bende kismet olursa aracımı 6 ocakta alacağım zaman geçmiyor :)

kardesım oncelıkle hayırlı olsun bende 2014 1.6 tdi tek kapı leon aldım 2 hafta oldu benım araba 76.000 tl ye denk geldı yalnız jant yoktu ve senın dedıgın staging olayını anlamadım anlatabılırmısın bana en fulu dedıler ????

kardesım oncelıkle hayırlı olsun bende 2014 1.6 tdi tek kapı leon aldım 2 hafta oldu benım araba 76.000 tl ye denk geldı yalnız jant yoktu ve senın dedıgın staging olayını anlamadım anlatabılırmısın bana en fulu dedıler ????
Konu baya eskiydi, hortlatmışsınız :)
Öncelikle site kuralları gereği kendinizi tanıtan bir konu açmanız gerekiyor.

Staging diye bahsettiğim aracın kadranlarının selamlaması olayıdır. Bu özellik araçta aktif değil, sonradan vag-com cihazı ile bazı özellikleri açabiliyorsunuz. Bu özellik ile kontağı ilk çevirdiğinizde ibreler sonra doğru vurup geri yerine geliyor. Site içerisinde vag-com ile ilgili konularda örneklerini ve nasıl yapıldığını görebilirsiniz.

ok ozur dılerım :) bende arabanın yenı almanın heycanıyla bakınıyodum dıkkat etmemısım :)
teeskkr ederım arastırıcam onu :)

Geri
Üst Alt