Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracımız 5F Leon 1.6 TDI DSG İle Devam

Yaptığım ikinci dokunuş:
Bagaj dahil iç aydınlatmaların tamamını beyaz LED ile değiştirdim. Elimde dipsiz LED ampül kalmadı sofidlerden epeyce var. Yeni sipariş verdim almak isteyenler bana ulaşabilirler piyasadan daha ucuza maal edersiniz :) Ayak aydınlatmalar için kırmızı LED deneyeceğim birde bakalım nasıl olacak.
Burda ayak aydınlatmaların biri sarı biri beyaz:

Arka tavan aydınlatması ile birlikte

Daha yakından:

YPS plastikten aldığım bagaj havuzu ve yine yurt dışından getirttiğim kaliper kapakları, müsait bir zamanda onlarıda monte ederim.

Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Arkadaşım için 2012 model leon led pilakalık bulunuyor mu elinde

Çok güzel olmuş ellerine sağlık. Arkadaşım için 2012 model leon led pilakalık bulunuyor mu elinde

Mk2 Leon için ne kadar plaka lambası denediysek hep sorun yaşadık. Hatta Burak arkadaşımızın aracında kullandığı bir üründen dolayı araç kendini korumaya alıp plakanın gücünü kesmişti ve hiç yanmaz olmuştu servise gitmek zorunda kaldı :)
En son Burak'ın açtığı konudaki üründen getirttim ve şu an problemsiz şekilde kullanıyor. Benden isteyenlerin adresine olmak üzere bugün tam 5 takım sipariş geçtim. Kısaca elimde o üründen yok siparişleride alacak olanların adrese geçtim :) Yine isteyen olursa bir kaç kişi birden sipariş geçeriz, bu konu ile ilgili bir istek olursa özel mesajla iletişime geçelim.
Burak'ın konu:
http://www.seatclubworld.com/tuning-35/orjinal-led-plaka-lambasi-uygulamam-23445/

Kırmızı led ve kaliperleri merakla bekliyorum ledler güzel olmuş bu arada emeğine sağlık güle güle kullan abi.

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Kırmızı led ve kaliperleri merakla bekliyorum ledler güzel olmuş bu arada emeğine sağlık güle güle kullan abi.

Kırmızı ledlerin gelmesine daha epeyce var. Geldiğinde paylaşırım mutlaka. Bugün aracı ilk defa yıkattım tertemiz oldu ama o kaliperlerle uğraşmak epeyce zaman ve efor gerektiriyor :) Aracın temiz, benimde uğraşmak için müsait olduğum bir günde montajı yapacağım inşallah :D

Fırat çok güzel olmuş led aydınlatmalar yaaa :)

Araç bu hali ile tam olarak Seat Leon Full LED oldu :D led olmayan hiç bir aydınlatma kalmadı. Stop edip kapıyı açtığım zaman araç içi epeyce aydınlık oluyor :) Sürüş esnasında ayak aydınlatmada kısık beyaz ile oldukça güzel, kırmızı ile bakalım nasıl olacak.

Kırmızı ledlerin gelmesine daha epeyce var. Geldiğinde paylaşırım mutlaka. Bugün aracı ilk defa yıkattım tertemiz oldu ama o kaliperlerle uğraşmak epeyce zaman ve efor gerektiriyor :) Aracın temiz, benimde uğraşmak için müsait olduğum bir günde montajı yapacağım inşallah :D

Araç bu hali ile tam olarak Seat Leon Full LED oldu :D led olmayan hiç bir aydınlatma kalmadı. Stop edip kapıyı açtığım zaman araç içi epeyce aydınlık oluyor :) Sürüş esnasında ayak aydınlatmada kısık beyaz ile oldukça güzel, kırmızı ile bakalım nasıl olacak.

Brembo iidir hatta candir abi hele ki kırmızı beklemedeyiz ;)

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim vag-com sürümü 11 versiyonu olduğundan bugün bir kardeşimin 12 sürümlü vag-com kablosu ile bir kaç özellik açtık:
Geri viteste sağ ayanın aşağıya bakması
Coming Home, Leaving Home sislere ve gündüz farlarına alınması ve maksimum sürenin 90 saniye kadar olarak seçilebilmesi,
Gündüz farının teyip ekranından kapatılması ve gündüz farı ile birlikte arka LEDlerinde yanması,
DWA onayı, yani kapı kilitleyip açmada korna ile onay vermesi ve ekrandan kontrol edilebilmesi,
Ek yakıt almayı yol bilgisayarına ekleme(5'er litre olarak değişiyor)
Klima Auto modunda iken fan ayarının kaçta olduğunun görünebilmesi,
Konfor sinyal sayısının 5'e çıkarılması,
Lap Timer diye bir şey yaptık ama olmadı,

Birde amerikan park olayını yaptık, yani gündüz farları ile birlikte sinyallerinde düşük şiddette yanması. Laptopu falan toplamıştık ki sinyali bir deneyelim dedik, baktık ki sinyalde ön sinyal lambaları devamlı yanık kalıyor. Geri iptal ettik tabi doğal olarak :) Ama sinyallerde yanacak şekilde Amerikan Park olayı ayarlanabilir, bir çok seçenek vardı uğraşmadık. Rain Closing özelliğide olmadı ama sanırım bir eksik varmış, müsait bir zamanda tekrar deneyeceğiz onuda.
Yeni bir kablo siparişi vereceğim, kablom geldikten sonra kurcaladıkça bir şeyler yapılabilir, paylaşırım burdan :)
Amerikan Park ile ilgili fotoğrafta çekmiştim:

Görüntü yanıltmasın, telefonun kamerası gündüz farının led ışığını tam yakalayamamış. Gündüz farıda yanıyor.

Yaptığın herşey çok güzel oluyo fırat arkadaşım ellerine sağlık. Birtek amerikan parkları yakıştıramadım güzel durmuyor sanki tekrar yapacaksan yapma bence.

Değişik özellikler güzel olmuş yapan birisini bulmam gerekecek serviste

Geri
Üst Alt