Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Vites Kolu Yanındaki Tuş Takımı

onuda yaptım ferhatcım, airbag sönmedi, akşama kısmet olursa önce yolcu airbbag kapatayım, sonra sökeyim takımı soketi çıkartayım, yerine takayım gene bakayım ne olacak, tek soket giriyor zaten tuş takımına

Evt abi bi dene

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

@dadaş34 ahmetcim

Dün gece tuş takımının ustune hafifçe telefon dusuverdi ve birden airbag isigi yandi ve tus takimina elektrik gelmedi eve gelince tuslari yerinden cikarttim jak yuvasindan çıkmış nasil olduysa onu bağladım fakat airbag isigi yanıyor halen neden olabilir dersin ne yapmak gerek, emrah yolumu gozuktu bize gene?

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
abi koltukla da alakalı olabılır koltugu sert gerı ıttırdınızmı

yok ahmetcim ya, köprü üzerinde telefon 2 cm yüksekten tuş takımının üzerine düştü o kadar, koltukta naısl bir ilgisi var ne yapmam gerek onun onada bakayım madem?

yok ahmetcim ya, köprü üzerinde telefon 2 cm yüksekten tuş takımının üzerine düştü o kadar, koltukta naısl bir ilgisi var ne yapmam gerek onun onada bakayım madem?
abi airbag soketlerı koltuk kızaklarının altında genelde kızaklar gerı gıdınce kabloları oynatıyor zamanla buyuzden yapabılır musaıt bı zamanda emraha ugrayalım

abi airbag soketlerı koltuk kızaklarının altında genelde kızaklar gerı gıdınce kabloları oynatıyor zamanla buyuzden yapabılır musaıt bı zamanda emraha ugrayalım

ahmetcim kızaklarıda kontrol edeyim ben, airbaj ışığı yanması allah korusun kaza anında airbagların çalışmayacağı anlamına geliyor sanırım, iki koltuğada bakayım akşama, neresinde olur bunlar koltuğıun hemen altındamı yoksa döşeme içindemidirdler, olmadı gidicez emraha ama onada zaman ayarlamak lazım.

ahmetcim kızaklarıda kontrol edeyim ben, airbaj ışığı yanması allah korusun kaza anında airbagların çalışmayacağı anlamına geliyor sanırım, iki koltuğada bakayım akşama, neresinde olur bunlar koltuğıun hemen altındamı yoksa döşeme içindemidirdler, olmadı gidicez emraha ama onada zaman ayarlamak lazım.
abi sol ön koltuk altında olur ıcerden olur gecıcı arıza vermıstır lehımlenmesı lazımdır muhtemelen yanı senın yapacagın bısey degıl bılgısayara baglanıp arıza sılınmesı lazım kaçabılırsen bugun emrah halleder

Yok ya maalesef haftaiçi gidemem, sadece cumartesi musaitim, bu haftada gezi var, neyse du bakem olmadi biriyle gonderelim arabayi ahmetcim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ahmetcim oğuz apaçisi dışında boşta kim var aracı götürebilecek emraha :)

Geri
Üst Alt